Kobieta po rozwodzie

  • Autor
    Odp.
  • Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    A ja znalazłem w sieci kilka identycznych wpisów które napisałaż dzisiaj i wczoraj, zaraz po zarejestrowaniu się na danym forum, i są to Twoje jedyne posty.
    I teraz stwierdziłem, że to… jest SPAM!

    A co o tym sądzą pozostali użytkownicy?

    Dla odmiany pozdrawiam Was ciepło (a nie jesiennie),
    Wasz Intro 😛

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja sądzę ,że dobry detektyw jest nie zastąpiony 😀

    Malena3
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zachowania po rozwodzie to są na Byłeżony.pl [usunięto_link] Na ogół kobiety nie mają wtedy pieniędzy na SPA z przyjaciółką. Raczej masę problemów i istotny brak pieniędzy.

    soojka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Tak, nie ma to jak detektyw 🙂 Nie wiem czy zwykle kobiety nie mają wtedy pieniędzy na spa z przyjaciółką, ja faktycznie nie miałam. Tuż po sprawie rozwodowej poszliżmy z moim byłym już mężem na kawę i było dożć miło, bo mimo wszystko mieliżmy dla siebie wiele życzliwożci. A potem był ciężki czas i ogromny ból. Jasne, że każdy ma swoje priorytety, ale jakoż nie przemawia do mnie „po tygodniu dostałam podwyżkę w korporacji => jestem szczężliwa”…

    soojka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Tak, nie ma to jak detektyw 🙂 Nie wiem czy zwykle kobiety nie mają wtedy pieniędzy na spa z przyjaciółką, ja faktycznie nie miałam. Tuż po sprawie rozwodowej poszliżmy z moim byłym już mężem na kawę i było dożć miło, bo mimo wszystko mieliżmy dla siebie wiele życzliwożci. A potem był ciężki czas i ogromny ból. Jasne, że każdy ma swoje priorytety, ale jakoż nie przemawia do mnie „po tygodniu dostałam podwyżkę w korporacji => jestem szczężliwa”…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobieta po rozwodzie"

Przewiń na górę