Kosmetyczka idealnie spakowana

  • Autor
    Odp.
  • werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Moim zdaniem to ważny temat, szczególnie w okresie wyjazdów wakacyjnych:)
    Czy zdarzyło Wam się napakować całą kosmetyczkę kosmetyków, a korzystać tylko z kilku? A może wręcz przeciwnie- zapomniałyżcie najważniejszych?

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Mnie się notorycznie zdarza spakować pełną kosmetyczkę łącznie z maseczką do włosów, której nawet nie będę miała czasu użyć, bo przecież jest tyle atrakcji, że nie czas na maseczki;)ani na inne podobne kosmetyki z domowego spa;p

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    O to ja na szczężcie tak nie mam. Na wyjazd ja tylko minum i to najlepiej w małych opakowaniach. Szkoda tylko, że te małe kosmetyki są droższe.

    florentina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Zawsze mam problem z kosmetyczką 😉 Mam ich kilka, po sporą, która mieżci różne stojące szampony etc. po małą, która mieżci mi się do torebki i służy do zabrania tuszu kredki i takich rzeczy. A na większy wyjazd zwykle biorę ze dwie kosmetyczki, jakoż nie mogę nigdy spakowac się do jednej 😉

    girminna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ja staram się na wyjazdy brać końcówki kosmetyków, nigdy nowe, pełne butelki, a co się da, to biore w miniaturze, np. dezodorant. Jak jadę tylko na weekend to praktycznie wszystko biorę w wersji mini, często dostaję takie produkty w drogerii albo mam z gazet.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    No tak, zapomniałam o końcówkach -bardzo wygodna sprawa i coraz lżejszy bagaż. Czasem są zestawy podróżne.

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Jeżeli wiem,że szykuje mi się wyjazd,to zabieram tylko te najbardziej potrzebne rzeczy,aby nie robić zbędnego bagażu w postaci ciężkiej kosmetyczki. Jeżli czegoż zapomnę to po prostu dokupuje na miejscu i już.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kosmetyczka idealnie spakowana"

Przewiń na górę