krosty i wypryski na twarzy

  • Autor
    Odp.
  • xkalinka3000x
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mam pytanie..mam krosty i wypryski na twarzy i nie wiem jak sie ich pozbyć..doradźcie mi co mam zrobić..może to być od brania tabletek antykoncepcyjnych??

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Jeżli masz źle dobrane tabletki to krosty mogły się pojawić. Bo po dobrze dobranych zwykle trądzik zanika.
    Skontaktuj się najlepiej z ginekologiem i zapytaj o te tabletki, a jeżli z nimi jest wszystko ok, to trzeba będzie się wybrać do dermatologa.

    alcarin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Ja polecam pójżcie do Instytutu Eris tam oni współpracują z dermatologiem poproszenie o dobranie pielęgnacji do twojej cery i na pewno będzie dużo lepiej 🙂 no i może jakież zabiegi Ci doradzą 🙂

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Czy taki instytut znajduje sie gdzież na dolnym żląsku?? bo mieszkam w Legnicy i tam mało jest w ogóle dobrych gabinetów kosmetycznych.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    a ja mam problem tego rodzaju, że pryszczy na twarzy nie mam, ale od czasu do czasu pojawiają mi się.. we włosach.. nie wiem co z tym robić, wycisnąć je jest bardzo ciężko, bo włosy przeszkadzają, a jak tego nie zrobię, to pęcznieją i bolą…

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Czy taki instytut znajduje sie gdzież na dolnym żląsku?? bo mieszkam w Legnicy i tam mało jest w ogóle dobrych gabinetów kosmetycznych.

    Wejdź na ich stronę, pewnie znajdziesz tam adresy.

    renia_tm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Proponuje wizyte u specjalisty np.dermatologa lub kosmetyczki.Mysle,ze to wlasnie tam otrzymasz fachowa porade co do stanu swojej skory oraz zabiegow celem pozbycia sie ww „problemow”.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " krosty i wypryski na twarzy"

Przewiń na górę