Krotka kiecka i dlugie koronkowe kozaczki -moj slub

  • Autor
    Odp.
  • Marcja
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja chce na slub miec krotka kremowa sukienke moze byc z gorsetem koronkowa i bardzo ekstrawagancka no i oczywiscie dlugie kremowe koronkowe kozaczki.Wloski chce miec w stylu fryzury Niani Frani z tego serialu na tvn super fryzurka! aha i chce zeby moj mąż mial pistacjowy gajerek . bedzie super ;p aha cale wszystko ma byc w hiszpanskim stylu a kieca przedewszystkiem 8) 8) 8) 8)

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Marcja życzę owocnych poszukiwań faceta który na swój żlub założy pistacjowy garnitur.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Marcja życzę owocnych poszukiwań faceta który na swój żlub założy pistacjowy garnitur.

    😀 😀 😀 😀

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Coż w stylu ekstrawaganckiego baru, ach cóź to był za żlub ;).

    Jeżeli to żlub kożcielny to ta krótka kieca się mi nie widzi, ale tak czemu nie. Choć lubię tylko na zdjęciach takie tricki.

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    no brzmi fajnie, choc sama nigdy w zyciu bym sie na takie cos nie odwazylo. chyba jezeli chodzi o takie sprawy jestem tradycjonalistka.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Marcja życzę owocnych poszukiwań faceta który na swój żlub założy pistacjowy garnitur.

    hihihi

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Ostatnio byłam na żlubie (z góry dodam, że to był cywilny) i panna młoda miała długą czerwoną sukienkę, z wampirzym kołnierzem a pan młody frak. świetnie to wyglądało- w takim klimatycznym stylu! 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Krotka kiecka i dlugie koronkowe kozaczki -moj slub"

Przewiń na górę