Krwawienie podczas brania tabletek :(

  • Autor
    Odp.
  • gosiaczek_gosia69
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    tabletki brałam juz kilka miesięcy temu i wszystko było wporządku. Zrobiłam 2 miesięczna przerwe i wtym miesiący zaczęłam brac znowu. Biore je już 8 dzien i nagle pojawiło sie krwawienie !!! Co to jest ? Czy to okres ? czy tabletki nie działają? czy moge współrzyć? błagam napiszcie jeżeli cos wiecie na ten temat . !!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    przez pierwsze trzy miesiace to norma. przeczytaj ulotke.

    a robienie dwumiesiecznej przerwy jest bez sensu. tylko szkodzisz organizmowi. zafundowalas mu hustawke hormonalna, wiec nie dziw sie, ze wystapil bunt na pokladazie.

    przerwa powinna byc min polroczna.

    gosiaczek_gosia69
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    No dziękuje za szybka odpowiedz , bardzo mnie uspokoiłyżcie. A jeszcze tak w woli upewnienia to czy moge normalnie współzyć? działanie antykoncepcyjne jest takie same?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nastepna…

    przeczytaj po prostu ulotke.

    gosiaczek_gosia69
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    no niestety nic nie piszą:P piszą tylko że może wystąpic takie cos.,.. ale nic o tym czy wpływa jakos na antykoncepcyjne działanie 😛 dlatego pytam 🙂

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Moja Pani Ginekolog powiedziala ze plamienia podczas brania tabletek moga wystapic-to nie ma zwiazku z tym czy jestes zabezpieczona. Takie krwawienia moga sie utzrzymac przez pare miesiecy-nic sie nie martw kochana-organizm musi sie przyzwyczaic. ;]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Krwawienie podczas brania tabletek :("

Przewiń na górę