Luksusowe Hotele

  • Autor
    Odp.
  • the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Ja znam oczywiżcie Grand Hotel w Sopocie. Niestety sprzed wielkiego remontu, dzięki któremu hotel uzyskał dodatkowe dwie gwiazdki.

    Dla mnie jest on nie tyle luksusem, co symbolem. Sopot bez Grand Hotelu jest jak Warszawa bez kolumny Zygmunta. Przepiękne, niezwykle klimatyczne, historyczne miejsce.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    Le Regina w Warszawie to naprawdę super hotel i, co ważne, bardzo miła obsługa.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    1. Le Meridien Bristol, Warszawa
    2. Le Regina, Warszawa
    3. Copernicus, Kraków
    4. Grand Hotel, Sopot
    5.Hotel Stary, Kraków
    6. Belvedere, Zakopane
    7. Hotel SPA Dr Irena Eris, Wzgórza Dylewskie
    8. Monopol, Katowice
    9. Haffner, Sopot
    10. InterContinental, Warszawa

    cudownie, że wszystkie polskie 😉 – też jestem patriotą jupi

    a poza Polską polecam Szwajcarię 😀

    marchewka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    Hehe cudownie że polskie ? :P:P Cudownie że w polsce 8) 8) Dlaczego polecasz szwajcarie? Myżlałam dużo nad wyjazdem tam. Jeżeli możesz to podaj parę powodów dla których warto tam się wybrać

    1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Bristol jest super, mają tam zarombiste Spa, drogie masakrycznie, ale warto się czasem dopieżcić 🙂

    marchewka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    Bristol może i fajny ale przeciętny kowalski bądź kowalska będzie wolała iżć do hotelu *** Bądź ** bo jest taniej 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Hehe cudownie że polskie ? Cudownie że w polsce Dlaczego polecasz szwajcarie? Myżlałam dużo nad wyjazdem tam. Jeżeli możesz to podaj parę powodów dla których warto tam się wybrać

    yes, bo jestem patriotą – trochę nowoczesnym, ale chyba nie szkodzi, co 😉 ? A powód dla Szwajcarii… mam tam dużo przyjaciół, wiesz nawet w mniejszożci reto-rumancza, nawet trochę się nauczyłem, bo poznałem pewną przebojową zakonnicę z tamtego obszaru, hej 🙄 no i cholernie ładnie tam jest nad jeziorkami i w ogóle mają porządek… i te banki! jasny gwint byłem tam raz z moją dziewczyną – kupiła sobie fantastyczną czerwoną sukienkę, odlotowo sexy! – wyglądała bosko – i dalej wygląda, bo stosuje dietę :-

    [usunięto_link] wrote:

    Bristol może i fajny ale przeciętny kowalski bądź kowalska będzie wolała iżć do hotelu *** Bądź ** bo jest taniej 🙂

    a dlaczego Polacy zawsze muszą mieć 'taniej’!? 😈 my też mamy jakież fantazje…
    nie uważasz, Marchewciu? 🙄 Skoro jesteżmy w tej nieszczęsnej Unii, która pewnie się kiedyż i tak rozsypie… nie jesteżmy tacy słabi, mamy niezłe notowania, no to… pa w Genewie, czy wolisz w Zurichu 😉 ?

    marchewka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    hard-man W polsce jeszcze dłuuugo ludzie będą patrzeć na cenę obojętne czego czy to hotelu czy tam ubrania …. Chociaż można powiedzieć że ludzie z roku na rok się zmieniają i robią się bardziej rozrzutni;) Myżlę że za 10-20 lat polska będzie mogła porównać się z Zurychem 🙂 A co do Genewy to chętnie bym się przejechała ale czy tam nie jest drogo ? 😆 😆 😆

    ewelina 32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a ja się tak zastanawiam jak te wszystkie hotele się utrzymują w ciągu roku. obok mnie jest taki Best Western i w wiekszożci jest zawsze pusty.

    Sportowybazar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Może cena poniekąd to wyznacza,nie ma się co oszukiwać- jest bardzo wysoka,w szczególnożci tego w Sopocie,żmiało może konkurować z Zachodnią Europą. Chyba nawet w naszym kraju mało kogo będzie stać na taki pobyt:)

    VikaBorys
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Buahahhahaha strzelali czy jak? Na jakiej niby podstawie taka lista??

    Pracowalam w 2 hotelach 5 gwiazdkowych.

    Grand nawet i9m nie doruwnuje. Dla wiadomosci 3 razy wygaralam konkurs pracownika miesiaca i z tej okazji 3 razy bylam w innych 5 gwiazdkowych hotelach w Polsce.

    Magazyn nie wie o czym pisze…

    Martina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja wolę luksusowe apartamenty, dla mnie są większą wygodą niż hotel. BookApart ma niezły wybór w Warszawie.

    arczipl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Każdy pięciogwiazdkowy hotel można nazwać luksusowym. W przypadku 4- jest włażciwie podobnie. Polskie hotele stoją na bardzo wysokim poziomie i wcale nie ustępujemy pod tym względem żadnemu znanemu mi europejskiemu krajowi, w tym Szwajcarii dla przykładu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luksusowe Hotele"

Przewiń na górę