małe kuchenne pokusy

  • Autor
    Odp.
  • estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    generalnie uwielbiam gotowac i staram sie jesc zdrowo, ale czasami cos mnie uwiedzie…cos co jest pyszne a niekoniecznie miesci sie w moim jadlospisie:)tez tak macie?
    moja lista wyglada tak:
    -pepsi w strasznych ilożciach
    -mozzarella
    -tosty szulstada z duza iloscia sera zoltego i hellmansem, bynajmniej nie light
    -nudle knorra (szczegolnie pomidorowe)
    -makaron bialy z pesto (oba barilla)
    -ciastka z kremem

    to sa rzeczy przy ktorych moja kuchenna silna wola wymieka. mam nadzieje ze nie jestem jedyna:)

    fascinata
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Ja nie mogę sie pohamować gdy w lodówce mam kaszkę (taką z polewą). Najgorsze jest to że moja mama lubi je kupować hurtem, a wtedy to już nic mnie nie powstrzyma 😆

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja wprost uwielbiam wszystkie serki typu : pleżniowe. Zwykły camembert, serek z pieprzem, ziołami, serek z grzybkami… Uwielbiam!

    Mogłabym jeżć jedno cale opakowanie. Biorę w łapkę i na zmianę, bułka, ser, bułka ser. Szkoda tylko, że są one tak drogie:(. Jedno male opakowanie 3 zl. Można sobie pozwolic od czasu do czasu, może gdybym jadla dzien w dzien to by mi zbrzydlo, ale jak na razie bardzo przepadam:).

    2 pokusa to są serki typu pleżniowego, lecz np. takie zielone lub niebieskie miejsami, niestety nie znam nazwy. Są dożć slone i czasem można trafic na niedobre, ale aż drapie podniebienie żeby zjesc;).

    3. i znów bardzo droga, są to małże. Mniami dobre są w sosie własnym, occie i sosie pomidorowym. Niestety jeden maly sloik kosztuje 10 zl:(, to duzo jak na bezrobotnego ucznia.

    4. też drogie (ech co ja z tym mam ;)), łosoż wędzony, mmmmm, super. Zdrowe pyszne, ale ceny odstraszają:(

    Pozdrawiam i życzę mniej obciażających portfel pokus;)

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    nie ma to jak kuchenne pokusy. przeciez jak zjem odrobine to nic nie bedzie widac, nikt nie zauwazy. o dzisiaj jest cos lepszego. a kupie cobie na jutro.
    wlasnie tak przytylam 5 kg w krotkim czasie. i ta okropna coca cola – chyba sie od niej uzaleznilam
    teraz 2 razy w tygodniu silownia i cwiczenia w domciu

    NIE WCINAC BYLE CO BYLE GDZIE!!!!

    ze nie mial mi kto tego powiedziec rok temu 🙁

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    xyz, teoretycznie to ja tez taka madra jestem;) netinka, tez kocham sery, po prostu jak jest w lodowce, to nie ma szans zeby sie uchowal…teraz wlasnie robie sobie caprese w polskim wydaniu, czyli pomidorki, mozzarella i bazylia, do tego kromka pieczywa fitness ze sliwka i niestety, czerwone wino, sant’orsola.
    niniejszym oswiadczam ze dzisiejsze postanowienie nie jedzenia kolacji umarlo smiercia naturalna, bez bolu i najmniejszych wyrzutow sumienia:( ktos widzial moj silny charakter? bo chyba jest na wakacjach?

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    moja ostatnia pokusa nie do przezwyciezenia to tosty schulstada z twarozkiem zmiksowanym z kakao, na to pokrojone banany i na wierzch do poypania cukrem cynamonowym!!!! palce lizac!! 😀 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja to wogóle się zdorowo nie odzywiam.Jem mrozonki(pizza,pierożki…mniam 🙂 ),uwielbiam fast foody(zwłaszcza te z McDonald’s),jem często i nieregularnie.A do tego nie mam żadnych zachamowań jesli chodzi o miesznie smaków… 😀

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    nie lubie jak mam w kuchni cos slodkiego wtedy jak otwieram szafe to musze chwycic bo nie wytrzymam.dlatego staram sie nie miec nic tam 🙂 ja tylko pije soki i wode nie gazowana lub czasami piwko tak jakos ostatnio ale cole i typu napoje to od razu odpadaja,be be to jest

    monika_35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Oj kuszące rzeczy w lodówce są straszne. jest ich cała lista, więc niektórych w ogóle nie kupuję, ale są takie 2 rzeczy, które mają w mojej lodówce zawsze stałe miejsce:

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    u mnie jedyna pokusą której trudno mi się oprzeć to misie żelki. Paczkę dziennie muszę zjeżć 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    u mnie jedyna pokusą której trudno mi się oprzeć to misie żelki. Paczkę dziennie muszę zjeżć 😀

    skąd ja to znam.. dziż babcia z niemiec mi przywiozła mały zapas 😀

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    czekolada:)

    Motylek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Oj, gdybym miała stworzyć czarną listę produktów, które mnie kuszą, tworzenie jej zajęłoby mi ładnych kilka dni.
    Wymienię więc te najważniejsze pokusy:

    – ptasie mleczko
    – chałwa
    – coca-cola
    – trufle
    – michałki

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ulala od czego by tu zaczac??
    No wiec tak:
    czekolada
    lody
    jogurty
    ciasta
    bulki drozdzowe mojej babci 😀
    zupka z suszonych grzybow
    3bit
    to tylko poczatek listy, w zasadzie to ograniczam sie ale jak mam napad to zjem wszystko co mam pod reka

    Motylek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    No tak, zapomniałam o czekoladzie i zupkach chińskich 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " małe kuchenne pokusy"

Przewiń na górę