Mam zaparcia, co robić?

Obcasy.pl Forum ZDROWIE I URODA Kobieta i zdrowie Mam zaparcia, co robić?

Oceniam ten Temat...
  • Autor
    Treść
  • Wavatar
    korta
    Participant
    • Tematów: 25
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

Trwa to już 2 tygodnie. Wszelkie propozycje zmian w diecie, wprowadzania owoców i różnych produktów już przerobiłam. Zupełnie nic to nie dało. Co zatem robić? Co powinno działać? Jestem bezsilna. Każda próba wypróżnienia to dla mnie masakra ;/

Wavatar
    batka9
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

Hmm… a pozycja przy wypróżnianiu? Przyznam, że miałam podobnie. Testowałam już wszystko, co mi podpowiedzieli ludzie i sprawdziłam też Goko. To służy właśnie do utrzymania właściwej pozycji – w kucki, a nie siedzącej. I od momentu rozpoczęcia używania Goko problemy jakby zniknęły. Czy to pomoże również i tobie, to nie wiem, ale jeśli testowałaś wiele metod i nic, to spróbuj również i tego.

Wavatar
    korta
    Participant
    • Zapaleniec

Hmm… ale skąd to wzięłaś? Masz tam w opisie pokazane pod jakie to jest sugerowane przypadki? Ja mogę przetestować wszystko, co może pomóc. Przyznam, że to dosyć oryginalna opcja, ale skoro piszesz, że to coś daje…

Wavatar
    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

Wejdź na stronę Goko. Tam masz opisane przeróżne przypadki, w których to pomogło. Nie wiem, czy u ciebie też podziała. Nie jestem lekarzem, żeby to ocenić, ale problem u ciebie wygląda podobnie do tego, jaki miałam ja.
    Więc może coś się ruszy? Ja bym się nie zastanawiała, ale to twoje zdrowie.

Wavatar
    korta
    Participant
    • Zapaleniec

Czyli po prostu opierasz na tym nogi, siadasz na toalecie i działasz? Spróbuję. Jeśli choć minimalnie mi pomoże, to dla mnie to już będzie jakaś zmiana. Na pierwszy rzut oka trudno uwierzyć, ale być może to coś da… Oby.

Wavatar
    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

Zacznij jeść brzoskwinie. Tak 2-3 zjedz i wypij dużo wody. Działa mocno 😀 Naturalny i dobry sposób. 😀

Wavatar
    Obcasik
    Participant
    • Stały bywalec

Jest tak, jak piszesz. Owoce? Mnie to nic nie dawało, a zresztą – i tak je jem na co dzień, więc jak miałoby mi to pomóc? Jeśli masz problem, to spróbuj z Goko. Nie gwarantuję, czy pomoże, nie jestem lekarzem, ale jeśli boli, to raczej nie ma na co czekać.

Wavatar
    korta
    Participant
    • Zapaleniec

Już zamówiłam. Czekam na dostawę. Za kilka dni będę wiedziała, czy to coś daje. Zobaczymy. Muszę w końcu znaleźć jakąś pomoc.

Wavatar
    Obcasik
    Participant
    • Stały bywalec

Zależy, jaki masz problem, ale zakładam, że ci pomoże. Oby. Wczoraj poznałam dwie kolejne osoby, które też wróciły do normalności z Goko. To raczej nie jest przypadek.

Wavatar
    korta
    Participant
    • Zapaleniec

Dzisiaj ma przyjechać kurier, zobaczymy 😉 Jak zaczęłam wnikliwie szukać na FB, to wyszło, że sporo dziewczyn tego używa, tylko nie bardzo o tym mówią. W sumie u nas to dalej temat tabu. Sama jestem ciekawa, czy da to efekt, ale nawet jeśli zmiana będzie niewielka, to dla mnie i tak już było warto.

Oceniam ten Temat...

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mam zaparcia, co robić?"