• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Na pewno znacie kosmetyki tej marki 🙂 Ja je bardzo lubię i chętnie zostałabym konsultantką. Tylko nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Czy powinnam się z tym udać do mojej konsultantki? A może jest tu jakaś i podpowie co i jak? 🙂

    Aggie
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Znam kilka konsultantek – znajdziesz listę na ich stronie, wiele z nich udziela się aktywnie na fb. Osobiście nie korzystam z ich kosemtyków, ale wiele osób sobie chwali.
    Mechanizm działania jak w AVON i Oriflame. Teraz po prostu Mary Kay jest badziej na topie – stąd pewnie Twoje zainteresowanie.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    No dla mnie to nie tylko bardziej na topie, ale też jednak wyższa półka, lepsza jakość. No i nie ukrywam, że fajnie by było gdybym mogła je dla siebie kupwac taniej, ale przy okazji też trochę na tym zarobić, poznać inne kobiety, spotykać się od czasu do czasu.

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Dziewczyny jak zacząć być konsultantką? Gdzie można się zgłosić? Przez ich stronę? Czy oni robią jakieś szkolenia na temat ich produktów?

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A co Ci stoi na przeszkodzie spróbować? Przecież zawsze możesz się wycofać, jeżeli uznasz, że nie jest to zajęcie dla Ciebie. 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Są szkolenia, spokania, dostajesz mnóstwo materiałów na start, więc to nie jest tak, że sama musisz się wszystkiego dowiedzieć. Zapisać się możesz przez konsultantkę, z którą podpiszesz umowę. Znasz jakąś? Jeśli nie to zerknij na stronę, jest tam lokalizator.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mary Kay"

Przewiń na górę