• Autor
    Odp.
  • aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    mam pytanie, a za cho…sie na tym nie znam!
    czy meile, które były wysłane w pażdzierniku w tamtym roku i nie zostały odebrane moga sie odnowic w skrzynce odbiorcy w pażdzierniku tego roku???

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    eee raczej nie ;/

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    tak mówisz ze to raczej nie mozliwe?
    zmartwiła mnie twoja odp bo takie info o odnawiajacych sie meilach wciska mi mój facet!!!

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ale co ci konkretni wciska?

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    wiesz znalazłam w jego ogólniedostępnej skrzynce meile od dziewczyn z października tego roku a on twierdzi, ze to sa meile które wysyłał kiedys, ale które nie zostały odebrane, dlatego sie odnawia data na nich!nie znam sie na tym i nie wiem czy to jest wogóle mozliwe?!

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Nie wydaję mi się żeby tak było. E-meile, ktorę się wysyła zawsze dochodzą, natomiast osoba która je odbiera może odebrać je w każdej chwili. Nie słyszałam nic o odnawianiu się e-meili. Mogłaż mu nic nie mówić tylko go obserwować jeżeli było by ich więcej to oznacza, że utrzymuję korespondencję w tym czasie a jeżeli nie to wczeżniej. Zawsze możesz spojrzeć na datę otrzymania. Z drugiej strony ja nie odpisałabym na korespondencję co ktoż mi przysłał rok temu. Wszystko zależy co jest w niej zawarte.

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    to sa meile które on kiedys wysyłał do lasek a one ich nie odebrały dlatego data się niby odnawia!chyba cos koleż kręci!!!

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    nie ma czegoż takiego, że meile sie odnawiają

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    napewno nie ma takiej opcji?musze byc pewna!
    dzieki za odp

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    To tak samo można byłoby powiedzieć, że zamówiłam sobie meble i firma do której wysłałam meila miała akurat popsuty komputer nie nie mogla go odebrać a po roku nagle wchodzą mi z cała nową kuchnią bez zapowiedzi bo dostali mojego meila.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Pytałam się kolegi która zna się na informatyce i komputerach. Sprawdź datę meili. Jeżeli jest to data z tego roku to meile są z tego roku. Z drugiej strony chyba przez rok nie raz sprawdzał meile i jeżeli by tak bylo to dostal i odebrał by je w terminie.

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    te meile są odebrane i przeczytane juz. Tyle, że sa dalej w skrzynce, chodzi o date. Jest na nich data z tego roku i on twierdzi, że data własnie sie odnawia! dzieki chyba mnie wkręca!!!

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    heh niezłego kita Ci wciska.. a jak Ty w to wierzysz to powodzenia.. ;D

    mobo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    no no, chłopak ma wyobraźnię 😀

    agniesik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Nie jestem biegla w temacie. Ale popieram zdanie innych ze cos tutaj nie gra i wydaje mi sie ze ci wkreca kit.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " meile- imeile"

Przewiń na górę