MIAŁ KTOś KIEDYS COS TAKIEGO?? :(

  • Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    5 dni to jeszcze nie tak dużo, częst sie zdarza że spóźnia się tydzien…
    na Twoim miejscu jeszcze bym z tym poczekała, a jak nie pojawi sie w przeciągu tygodnia to można się wybrać. 🙂

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Jak się odchudzałam nie miałam okresu przez trzy miesiące. Nawet na to nie zwróciłam z początku uwagi, a jak już zaczęłam się martwić i wybierać do lekarza to wrócił 😉

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Byc może Twój organizm musi sie „przystosować do nowej wagi ciała” i mam nadzeję, że tak jest, albo co gorsza nie „akceptuje jej”, zbuntował się i nie chce funkcjonawać prawidłowo. Jeżli nie bedziesz miała okresu nadal udaj się do lekarza.

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Często zdarza sie brak miesiączki przy odchidzaniu to normalne zjawisko. jest to jednak nienormalne dla organizmu i oznacza ze cos sie stało, cos sie dzieje. Gospodarka hormonalna została zachwilana. Takie objawy mówią z ejest cos nie tak. Najczesciej organizm sam to reguluje choć nie zawsze.

    kassiulaa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    brak miesiaczki przy odchudzaniu to normalna sprawa 🙂

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    skoro brak miesiączki przy odchudzaniu to normalna sprawa, to chyba to całe odchudzanie jest nienormalne.

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    skoro brak miesiączki przy odchudzaniu to normalna sprawa, to chyba to całe odchudzanie jest nienormalne.

    MĄDRE SŁOWA!!!!!

    Molinezja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jeżli okres spóźnia się do 14 dni to nic, tak bywa, organizm kobiety to wielka tajemnica 😉 . Po 14 dniach natychmiast marsz do lekarza, bo to juz nie jest normalne.

    agnab
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    moja kuzynka nie ma okresu już przez jakież 6 miesięcy bo tak się odchudzała, była u ginekologa i będą ją faszerować jakimiż silnymi hormonami! to już nie jest żmieszne ale jak dojdziesz do miesiąca to idź do lekarza
    słyszałam też że na okres wpływa pogoda, to czy masz problemy i się denerwujesz więc przeanalizuj wszystko i dojdziesz do przyczyny!
    pozdrawiam 🙂

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    zatrzymanie miesiaczki mozna stwierdzic dopiero po 14 od dnia kiedy powinna wystapic, narazie okres ci sie spoznia, moze czyms sie stresujesz??

    Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Brak miesiączi z powodu odchudzania to poważny problem i radze udac sie do specjalisty – podejrzewam ze odchudzałas sie zbyt długo i twoj organizm powoli przestał prawidłowo funkcjonowac. Podam Tobie kilka przyczyn braku lub zaburzen w miesiączkowaniu:

    1. Stres i intensywne ćwiczenia fizyczne.

    2. Podwyższenie stężenia prolaktyny. Może być czynnożciowe (bez zmian morfologicznych w przysadce) lub na podłożu guza wydzielającego prolaktynę.

    3. Zażywane leki (m.in. przeciwdepresyjne, przeciwlękowe, niektóre leki przeciwko nadciżnieniu).

    4. Zaburzenia owulacji.

    5. Rzadko po stosowaniu doustnych żrodków antykoncepcyjnych może pojawić się zatrzymanie regularnych krwawień przez kilka miesięcy.

    6. Intensywne odchudzanie!!!!

    7. Zaburzenia czynnożci tarczycy.

    8. Uszkodzenie komórek przysadki (poporodowe, związane z niedotlenieniem lub zakrzepicą lub krwotokiem jak w zespole Sheehana lub niezwiązane z ciążą – zespół Simmondsa).

    życze powrotu do zdrowia …

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " MIAŁ KTOś KIEDYS COS TAKIEGO?? :("

Przewiń na górę