Microgynon 21, a Microgynon 30

  • Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Witam serdecznie.Od paru miesięcy zażywam Microgynon 21, po którym nie tyję. Jednakże w tym miesiącu wykupując receptę, pani dała mi Microgynon 30 zamiast 21, ponoć różnica między nimi jest taka jedynie,że M21 kupuje się w Polsce,a M30 w Anglii.
    Ja jednakże, od pierwszego dnia przyjmowania tych tabletek z opoakowania M30 , przez niecale dwa tygodnie przytylam 4 kg!
    Nie zmieniło się jakoż radykalnie moje żywienie, no może jedynie przez to,ze rozpoczęłam swoją pierwszą pracę, pracę na zmiany, ale wcale więcej nie jem – wręcz przeciwnie.Dlatego nie wiem skąd te kilogramy.Pomóżcie.

    arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Hmmm ciezka sprawa. A wogle skad ona wzielam M30, jezeli jest sprzedawany w Angli:O. Sprawdz sklad M21 i M30, moze jednak sie czyms roznia i dlatego przytylas. Ja tez stosuje M21,ale ciagle slysze zle opinie na jego temat,ze to tabletka starej generacji,ma duzo hormonow itp. I troche boje sie go brac. Spytalam sie nawet ginekologa i on powiedzial ,ze M21 nie jest taki zly. Za to inna forumkowiczka napisala,ze jej lekarz poradzil jej zmiane na inna pigulke. I komu wierzyc jak jeden lekarz mowi tak a drugi inaczej.;/

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Czeżć dziewczynki

    Ja lece jakiż czas na Mycrogynon 21 i nie jest źle. Żadnych zastrzeżeń, ani skutków ubocznych.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Microgynon 21, a Microgynon 30"

Przewiń na górę