mieszanie znajomych

  • Autor
    Odp.
  • ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Co sądzicie o mieszaniu znajomych? Chodzi mi tutaj o zapoznanie ich ze sobą np. na imprezie czy w pubie.
    Pytam, bo rozmawiałam ostatnio z koleżanką na ten temat i ku mojemu zaskoczeniu ona powiedziała, że według niej nie jest to najlepszy pomysł.
    A jak wy uważacie?

    Ja uważam, że jest to doby pomysł, bo przecież o wiele lepiej jest się bawić w większym gronie aniżeli w mniejszym 😉

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Każdy powinien sobie sam odpowiedzieć na to pytanie.
    Nie wszyscy muszą wszystkich lubić i jeżli ktoż jest w takiej sytuacji, że z jedną grupą znajomych rozmawia na tematy, które żrednio interesują jego innych znajomych, albo czężć znajomych jest z zupełnie innego żrodowiska niż inni na przykład, to po prostu lepiej będzie jak będzie się spotykał na różnego typu spotkaniach oddzielnie z jednymi i drugimi.

    Jeżli zaż wszyscy są otwarci na nowe znajomożci i chętnie poznają ludzi, z którymi wiele ich dzieli albo wszyscy są z „jednej bajki” to absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie.

    Wystarczy znać swoich znajomych i przewidzieć, czy będą się dobrze czuli w danym towarzystwie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jeżli o mieszanie znajomych chodzi,to ja raczej staram się ich dobierać pod względem „poziomu”.Wiem,ze niektórzy mogą sobie nie przypażć do gustu,bo np mają inne poczucie humoru czy tez inne podejżcie do życia,a nie ukrywajmy-to czasem naprawdę przeszkadza w dobrej zabawie.Dlatego wiem kogo mogę ze sobą poznać a kogo nie.Po prostu wiem,kto poczuje klimat 😉

    ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Wiem, doskonale wiem że są znajomi których raczej nie chciałabym ze sobą poznać. Bo jak to bywa w grupach, kogoż się bardziej lubi, kogoż się mniej lubi, a kogoż wcale. Ale przecież mieszając znajomych nie można, że tak powiem, segregować znajomych. No i owszem, jak kolezanka powyżej powiedziała wszystko zalezy od otwartożci znajomych 🙂

    Mieszkania znajomych można uniknąć na spotkaniach w pubie, bo w jeden dzień mogę spotkać z jednymi a w następny z drugimi znajomymi, ale o wiele trudniej jest tego uniknąć, np. w urodziny czy w Sylwestra.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Każdy człowiek jest inny, niekoniecznie zmieszani znajomi będą się ze sobą dogadywać. Ale jeżli będą to problemu nie widzę 🙂

    Antenka18
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ciężko jest powiedzieć dokładnie bo to zależy od paru rzeczy. Ale jeżli uważasz że twoi znajomi których chcesz wymieszać dogadają się i nie ma między nimi jakiż większych kłótni czy nienawiżci a są o podobnych zainteresowaniach albo różnica zainteresowań to dla obydwóch stron żaden problem to czemu nie.Życzę powodzenia. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mieszanie znajomych"

Przewiń na górę