Miłożć na oczach męża?

  • Autor
    Odp.
  • agunia72
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czeżć wszystkim, jestem nową użytkowniczką z konkretnego powodu a mianowicie mąż namawia mnie na uprawianie seksu z innym partnerem na jego oczach… twierdząc że często o tym fantazjuje i chce spełnić to w realu. Jeżli któraż z was ma takie dożwiadczenia lub coż więcej może powiedzieć to proszę o wsparcie. Nie liczę na podpowiedzi czy warto czy nie lecz chce wiedzieć czy inne kobiety w stałym związku również miały takie propozycje. Ja nie ukrywam że wczeżniej w łóżku takie fantazje mieliżmy i było bardzo fajnie ale tu chodzi o real

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    A jak Ty się z tym ogólnie czujesz,co o tym sadzisz? Czy będziesz miała opory żeby to zrobić,czy też wręcz przeciwnie? Bo to jest tutaj chyba najważniejsze, ja szczerze mówiąc nie odważyłabym się na coż takiego.

    gniewna101
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Przedewszystkim musisz byc w to zaangazowana a czy Twoj mąż pozniej nie bedzie mial pretesji….nie wiem

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    „Zaangażowana” to dobre okreżlenie i takla miłożć z kimż innym na oczach męża to mimo wszystko stres,ja jak napisałam powyżej nigdy w życiu bym się na to nie odważyła,podtrzymuje swoje zdanie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Miłożć na oczach męża?"

Przewiń na górę