Mój facet zbyt szybko dochodzi

  • Autor
    Odp.
  • nadiaf
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Troche głupio o tym pisać, bo niby nie jest to problem, dla mnie nie jest aż tak duży – dla niego chyba większy – ale jednak gdzieś to siedzi z tyłu głowy. Często dochodzi jeszcze podczas gry wstępnej. Czy któraś z was miała może podobny problem? Jak sobie radziłyście? On ma 26 ja 23 lata.

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Mój tak dochodzil. Jednak teraz jest o wiele lepiej 😉 Powiem Ci,że nie tylko mnie to denerwowało ale jego również. Uwierz,ze Twój facet rownież chciałby dłużej pouprawiać seks. Co pomaga:
    masturbacja przed seksem
    prezerwatywa na penisa ( taka przedł€zajaca wytrysk)
    no i chusteczki oc wipes

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ej no co ty, chyba nie powie mu aby masturbował się przed stosunkiem :O Trzeba być otwartym wobec siebie ale nie uważasz, że wszystko ma swoje granice?. Te chusteczki to co? Bo nie słyszałam… ?

    dariakocko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Niech poczyta o [usunięto_link]

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ojej. Dopiero teraz zauważyłam,że nie odpisałam. 😉 Nie wiem czy jeszcze chcesz to kupić czy nie ale te chusteczki są nasączone środkiem który powstrzymuje wczesniejszy wytrysk.Tak jakby nieco znieczulić penisa. Kupisz bez recepty jednak nie wiem czy stacjonarnie( my zamawialiśmy przez internet).

    Jeszcze polecam Spray orgasm control  🙂 Też fajny, odkryliśmy go po chusteczkach i moim zdaniem bardziej wydajny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mój facet zbyt szybko dochodzi"

Przewiń na górę