nie odpowiada na emaile i smsy – dezorientacja:( ?

  • Autor
    Odp.
  • chillchill
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    czesc,

    Od jakiegos czasu spotykam sie z interesujaca dziewczyna, praktycznie codziennie wysylalismy do siebie duzo smsow czy emaili. W miniona niedziele bylismy w kinie. Od poniedzialku zaczelo sie cos dziac, co mnie troche zaniepokoilo. Nagle przestala odpowiadac na moje emaile i smysu, tak jakby kontakt sie urwal. I tak to trwa do chwili obecnej. Co sie moglo stac? Nie wydaje mi sie, ze cos zrobilem zle. Jestem troche zdezorientowany ta cala sytuacja…

    pzdr

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Hmm… dziwne, raczej faceci tak się zachowują…
    Może się przestraszyła, że wszystko tak szybko się dzieje. Powinieneż trochę zwolnić, dać jej oddychać. Nie próbuj jej osaczyć, bo będzie chciała się z tego wyrwać. Pamiętaj 2 kroki do przodu i 1 w tył, to działa. Nie pokazuj za bardzo, że Ci zależy, bo ona tego nie doceni, nie teraz. Odczekaj trochę, a pozniej znowu wkrocz do akcji, zapraszając ją gdzież. Powodzenia!!:D

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    może rzeczywiżcie sie cos stało… zadzwoń do niej

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    może rzeczywiżcie sie cos stało…zadzwoń do niej

    Teoretycznie to możliwe, ale myżlę że na szczężcie dożć mało prawdopodobne. Ale wtedy i tak by nie mogła odebrać…
    Tak samo zresztą może zrobić jeżli się przestraszyła, że Wasza znajomożć tak szybko się rozwija, a ona się tego obawia. Nie będzie chciała odbierać telefonu.

    Ja myżlę, że powinieneż trochę odczekać, bo ona może czuć, że ją to wszystko zaczyna przytłaczać. Kiedy ostatni raz pisałeż sms’a, maila? Nie odpowiedziała? To teraz Ty poczekaj aż ona sama się odezwie, a jeżli tego nie zrobi, to możesz spróbować za pare dni. Niech teraz ona ma możliwożć powalczenia o Ciebie, bo jak na razie możliwe, że traktuje Cię jak pewniaka.

    chillchill
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    @Olguż wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    może rzeczywiżcie sie cos stało…zadzwoń do niej

    Teoretycznie to możliwe, ale myżlę że na szczężcie dożć mało prawdopodobne. Ale wtedy i tak by nie mogła odebrać…
    Tak samo zresztą może zrobić jeżli się przestraszyła, że Wasza znajomożć tak szybko się rozwija, a ona się tego obawia. Nie będzie chciała odbierać telefonu.

    Ja myżlę, że powinieneż trochę odczekać, bo ona może czuć, że ją to wszystko zaczyna przytłaczać. Kiedy ostatni raz pisałeż sms’a, maila? Nie odpowiedziała? To teraz Ty poczekaj aż ona sama się odezwie, a jeżli tego nie zrobi, to możesz spróbować za pare dni. Niech teraz ona ma możliwożć powalczenia o Ciebie, bo jak na razie możliwe, że traktuje Cię jak pewniaka.

    Spotykamy sie raz na 1 – 1,5 tygodnia. Maile pisalismy do siebie praktycznie po kilka dziennie, smsy 1-4 na dzien zwlaszcza wieczorem. Ostatniego smsa dostalem od Niej na poczatku tego tygodnia. Wczoraj wyslalem do niem maila z zapytaniem co sie dzieje, ze tak malo ostatnio sie odzywa. W odpowiedzi napisala, ze ostatnio ma ogolnie zly homor i nie chce mi sie zalic. Chcialbym z nia porozmawiac czy cos sie stalo. Na koniec zaprosilem ja na spacer w weekend, odpowiedziala ze jesli zdecyduje sie to sama sie do mnie odezwie. Na koniec napisalem do Niej emailu, aby troche ode mnie odpoczela, od moich smsow i email. Zamierzam sie tego trzymac przez kilka dni.

    Szanowne dziewczyny, co z Nia cos sie dzieje? Co powinienem dalej robic? Bardzo mi brakuje kontaktu z Nia i jest mi zle 🙄 🙄 🙄

    Pzdr

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    poczekaj daj jej odetchnąć narazie, sie nie odzywaj bynajmniej tak jak sie umówiliscie

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Na koniec napisalem do Niej emailu, aby troche ode mnie odpoczela, od moich smsow i email.

    Napisałeż, że chcesz zeby odpoczęła od Twoich wiadomożci i że nie będziesz teraz się przez jakiż czas odzywał? 😯

    Jeżli tak to… nie o to chodziło. Ona miała nie wiedzieć, dlaczego Ty się nagle przestałeż odzywać i zrobić coż z tą sytuacją (czytaj – wykazać własną inicjatywę), żeby znowu mieć z Tobą kontakt, jeżli jej zależy.

    chillchill
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ciag dalszy opowiesci…

    Odezwala sie do mnie we wtorek, napisala emaila i od tamtej pory cisza. Dziewczyny, tak jak pisalyscie milcze, nic do nie nie wysylam ani jednego maila, ani jednego smsa. W ubieglym tygodniu umowilismy sie na ten weekend na wspolny wypad, ale nie wiem czy jest plana nadal aktualny. Nie wiem czy mam sam sie z nia kontaktowac i przypomniec jej o tym spotkaniu, czy moze czekac na sygnal od niej. Jestem calkowicie zagubiony. Nie wiem czy sprawdza mnie czy mi na Niej zalezy, czy poprostu nie jest mna zainteresowana… 🙁 🙁 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nie odpowiada na emaile i smsy – dezorientacja:( ?"

Przewiń na górę