Nieszczężliwa miłożć

  • Autor
    Odp.
  • anussia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hej nie wiem kogo już tym zadręczać ale od ponad 3lat kocham mojego przyjaciela.I prawie od samego poczatku byliżmy z sobą bardzo blisko fizycznie.To była nieszczężliwa miłożć aż wreszcie udało się!!! Jestem z nim.Mówi mi prosto w twarz ze mnie nie kocha ale ostatnio zaczął byż dla mnie czuły,pisze mi miłe smsy. Spytałam sie o co chodzi to powiedział ze zaczyna sie powoli otwierać.Jak myżlicie,zaczął coż do mnie czuć?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jak można być z kimż,kto wprost mówi,że Cię nie kocha?? 😯

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    od jakiego czasu z nim jesteż?

    anussia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jestem z nim od dwóch miesiecy ale i tak od ponad 3 lat sie z nim przyjaznie i uprawiam seks

    anussia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jestem dla niego bardzo bliskai nasz zwiazek opiera sie na przyjazni.Doskonale sie rozumiemy.nie musi mnie kochac wazne aby byl pewny ze chce ze mna byc.ale chcialabym aby czul cos do mnie

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Może miłożć przyjdzie z czasem?

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Może sie zakochać, ale bardziej prawdopodobne, że ma dobrą zabawę i jak się zakocha w kimż innym, to odejdzie 🙁
    Wiem, że to wersja bardzo pesymistyczna, ale dożć realna w takim układzie.

    Podaj może jeszcze jakież informacje – np. czy przez te trzy lata 'przyjaźni’ on miał inną dziewczynę (albo ty chłopaka)?

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Jak można być z kimż nie kochając siebie jednoczeżnie. Ale życzę by się wszystko udało !! 🙂

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    a tam, jak dla mnie jestescie ze sobą od trzech lat…chłopak tylko był sprytny i przez te trzy lata zostawił sobie „otwartą furtkę” moze nie był do końca pewien co czuje.
    ja tam nie zastanawiałabym sie nad tym wszystkim – kuj dziewczyno żelazo póki gorące!!!! i nie słuchaj umoralniających tekstów ludzi, którzy twierdzą ze nie dopużcili by do takiej sytuacji, bo to zakłamane. Trzymam kciuki, mam nadzieje ze oszaleje na twoim punkcie!!!:):):)

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    annusia i odezwij się jak idzie 🙂

    anussia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zbliżają się teraz walentynki a on już robi mi drobne prezenciki 🙂 I np.w rozmowie powiedział (juz nie pamietam o co dokladnie chodzilo) az tak Cie jeszcze nie kocham abym cos tam cos tam…

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    I jak po Walentynkach – miłożć kwitnie? 😀

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    od trzech lat uprawiać sex bez uczucia z jego strony ???
    cóż darmowy sex zawsze fajny – dla niego…..
    zero szacunku dla samej siebie – żal mi ciebie

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    ihaaa, tak włażnie kobiety rozumieją mężczyzn – daj d*** a się zakocha.
    głupi stereotyp widać jak na dłoni.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    mhmm dobry tekst:D dobrze, że nie każda dziewczyna tak rozumuje. bo mnie to się wydaje, że jest całkiem odwrotnie. może i skorzysta, ale zakochać się w „łatwej” panience? ojć nie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nieszczężliwa miłożć"

Przewiń na górę