OXYBRAZJA – MIKRODERMABRAZJA TLENOWA

  • Autor
    Odp.
  • Mandragorka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Słyszałam już o mikrodermabrazji diamentowej, ale o tlenowej niezbyt dużo, tak więc ciekawa jestem Waszych opinii na jej temat.
    Znalazłam taka notkę na stronie jednego z salonów, gdzie można ją wykonać:
    Mikrodermabrazja tlenowa jest jedną z najnowszych metod odmładzających skórę. Zabieg jest bezbolesny, przyjemny dla każdego rodzaju cery, dotlenia i głęboko nawilża skórę.
    Strumień sprężonego tlenu medycznego i soli fizjologicznej rozpylany jest na skórze z prędkożcią ponaddźwiekową, za pomocą specjalnie zaprojektowanej głowicy, a głębokożć złuszczenia naskórka reguluje się w zależnożci od prędkożci wyrzucanego tlenu z solą fizjologiczną. W porównaniu ze zwykłą mikrodermoabrazją zabieg jest bardzo przyjemny( schłodzenie skóry).

    Jeżli bezbolesna, a do tego przyjemne uczucie chłodu, skóra rozjażniona i super wygładzona – to myżlę, że zabieg b.fajny 🙂
    Jak sądzicie – lepszy od innych mikrodermabrazji?

    hejfranekkk
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ma może ktoż dożwiadczenia z tym zabiegiem ?

    Wurzel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dobry zabieg

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Działa na innej zasadzie niż diamentowa czy korundowa, z tego co moja siostra mówiła, która była na zabiegu ksydermabrazji, to jest lżejsza, więc podejrzewam, że bardziej odpowiednia dla skór wrażliwych, naczynkowych. Rózne zabiegi są dobre dla róznych skór:) a dobór odpowiedniego to rola kosmetyczki moim zdaniem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " OXYBRAZJA – MIKRODERMABRAZJA TLENOWA"

Przewiń na górę