paznokcie u stóp pomalowane czy nie

  • Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    malujecie paznokcie u stóp? na jakie kolory: cieliste czy raczej mocne
    malujecie je zawsze nie zależnie od pory roku czy tylko latem kiedy stopy sa odkryte.
    Zapraszam do postowania

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Różnie-w zależnożci od nastroju i stroju:) Lubie bardzo jasny róż, cieliste,oraz czerwień i bordo:)

    MalaMi13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    maluję, przez cały rok 🙂 kolory jak humor dopisze 🙂 teraz stawiam na ładny róż…a potem chyba granat 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja własnie mam pomalowane na kolor czerowny,

    anhelika89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    No ja maluje paznokcie u stop jak jest okazja do ich pokazania 🙂 Jesli to nie 😛 Ogolnie bardzo lubie czerwony kolor, ale najczescie to maluje w kolorze jednak cielistym 🙂


    **********************

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    wymalowane paznokcie, nawet w jakimż cielistym kolorze, piękniej wyglądają

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    paznokcie u stóp maluję tylko na czerwono albo czarno

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Maluje i nie wyobrazam sobie zeby tego nie robic 🙂 Zawsze jest to kolor taki jak na dloniach, z wyjatkiem lata. Wtedy maluje na kontrastowy do dloni, czyli jak mam na dloniach zolty, to na stopach blekitny 🙂 Teraz bzikuje na pastelowych kolorkach, sa delikatne, zwiewne i kobiece. Najlepszy lakier do malowania paznokci u stop to ice chic z gr, ma mega wygodny pedzelek nawet do tych najmniejszych paznokci 🙂

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    maluje ale bez jakis wzorkow czy cos 😉 Teraz poszalalam i pomalowalam holograficznym lakierem z golden rose (holographic nail color), taki wyjatek na lato 🙂 Lakier super sie mieni w swietle slonecznych promieni 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Wolę pomalowane i w sumie przez cały rok maluję.. latem częściej

    Angelika Wrzos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Maluję zawsze, nieważne czy w lecie, czy zimą 🙂 Mój facet widzi je codziennie, więc lubię, kiedy są ładne. Co do koloru, to zależy od nastroju 🙂

    Maggus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    ja sobie robię hybrydę, tak jak i na rękach. 🙂 teraz mam fazę na tą kolekcję all in my hands od semilaca bo świetne pastelowe kolorki wprowadzili

    Agnieshka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zawsze mam pomalowane, najczęściej na czerwono.

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Cały czas maluję. I to musi być odpowiedni kolor do tego, jaki jest na paznokciach na dłoniach. Także preferuję, żeby był podobny rysunek (jeżeli jest na dłoniach). Kobieta cały czas musi być piękna i trzymać swoje paznokcie w czystości. Ponieważ to najpierw higiena, a już potem uroda. I być piękną nie dla kogoś, a dla siebie.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Zdecydowanie lubię pomalowane paznokcie i to na zdecydowane kolory 😉 Dla mnie to taka wisienka na torcie. Z resztą ogólnie lubię zadbane stopy. Używam przede wszystkim skarpetek złuszczających, epilfeet byolie. Używam ich raz na miesiąc, natomiast sam lakier czy hybryda nie przeszkadza, nie niszczy się…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " paznokcie u stóp pomalowane czy nie"

Przewiń na górę