pielęgnacja dłoni

  • Autor
    Odp.
  • Krzesimir
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Jakie polecacie kosmetyki do pielęgnacji dłoni? Mam takie suche i zniszczone. Jaki polecacie krem do rąk?

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    jeżli masz suche i zniszczone, to znaczy że nic z nimi nie robisz

    więc obojętnie jaki weźmiesz krem, ten za 3 zł czy za 20, zobaczysz efekt

    ja do zmywania używam rękawic ochronnych, do mycia rąk mam mydło w kostce (nie wypłukuje lipidów) hipoalergiczne, w każdej torebce, na biurku w pracy i przy stole w pokoju mam krem do rąk i używam
    poza tym manicure raz w tygodniu i wtedy nawet jakąż maseczkę im zafunduję
    a zimą często kremuję grubo na noc i zakładam bawełniane rękawiczki

    maskę do dłoni fajną ma Ziaja- zielony słoiczek
    a takie rękawiczki bawełniane dostaniesz w pasmanterii, za 3zł a nie jak w drogerii za 10…

    WeraW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    dermosan tylko ten tłusty naprawdę żwietnie regeneruje dłonie. Jest to produkt który kupisz raczej w każdej aptece kosztuje parenażcie złotych, nie jest perfumowany ale naprawdę poprawia kondycje przesuszonej skóry 🙂

    Justyna Fitness
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jeżli nie chce Ci się smarować dłoni w ciągu dnia, to nakładaj solidną warstwę kremu na noc. W ten sposób odżywisz skórę przez te 7-8 h snu, najlepiej po nałożeniu kremu załóż jeszcze bawełniane rękawiczki.

    Inna opcja to maski na dłonie. Dziewczyny wspominały o tej oliwkowej z Ziaji; jest spoko, chociaż jak dla mnie trochę za tłusta i w połowie opakowania oddałam ją mamie. Poza tym są maski w saszetkach, które nakłada się na ok. 20 min. Też fajnie regenerują dłonie. W kwestii kremów polecam kupić w Biedronce z BeBeauty ten regeneracyjny. Zapłacisz za niego 3 zł, a to dokładnie ten sam producent, który robi kosmetyki dla Tołpy.

    kamillon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ja aż tak nie dbam o dłonie, zmywam bez rękawic, ale np, kiedy cos gotuje, to rozsmarowuję olej na dłoniach, wcieram i nawet to powoduje juz zmiany. poza tym bardzo wazne jest nawilżanie od srodka- picie wody.i to nie są zarty.

    jusia22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Do skórek warto używać olejku – dobrze natłuszcza. Jeśli chodzi o kremy do rąk to jestem zadowolona z ziaji i bielendy, jednak gdy dłonie są przesuszone, może warto zrobić maskę z kremu natłuszczającego? Tak naprawdę warto zacząć od podstaw – zakładać rękawice przy sprzątaniu, osłaniać je na wietrze i nosić rękawiczki zimą, by nie zamarzły.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pielęgnacja dłoni"

Przewiń na górę