• Autor
    Odp.
  • pantagruel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    @High_heels wrote:

    Mam ostatnio jakas obsesje na poduszki 😛 akurat teraz jak robie remont salonu i sypialni,ale mam wizje by w salonie miec za dnia piekny, bialo zloty pokój, lecz wieczorem by mialo duzo swiec i ledy. wlasnie mysle nad kupnem [usunięto_link] 😀 idealnie by pasowalo do wieczornego wygladu pokoju, ale co Wy o tym drogie Panie myslicie ;>? Moze macie na oku lepsze poduszki 😀 Horoskopy numerologiczne. Odkryj datę swojej żmierci – nie tchórz! Od zarania dziejów cywilizacjom ludzkim towarzyszą dwa marzenia. [usunięto_link]. Dziękuję za odp. Z poważaniem.

    Ten temat nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Mam pewne informacje i jutro o tym napiszę… Dobrze, że jest gdzie pogadać.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Jak dla mnie to ta żwiecąca poduszka wygląda troszkę przerażająco, jak jakiż stwór z kosmosu. Nie chciałabym czegoż takiego u siebie, wolę coż klasycznego, prostego i eleganckiego.

    Nefrete
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Bardzo wiele moich znajomych na swoich sofach w pokoju gożcinnym ma masę miękkich różnej wielkożci poduszek w tonacji dwukolorowej czarno-złotej, biało – czarnej ( NIESAMOWICIE TO WYGLĄDA). Osobiżcie lubię spokojne połączenie kolorów i również zastanawiam się nad taką dekoracją salonu 😀

    amonitka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ostatnio jest pełno poduszek w sklepach. Więc trudno trafić coż wyróżniającego się, ale zawsze poduszka to miły i przytulny prezent dla 2 osoby:) Warto pomyżleć wg mnie o jakiejż oryginalnej wersji tego gadżetu np. ze zdjęciem, żmiesznym obrazkiem np z fotopomysly.pl Jakoż zawsze ciekawiej to wygląda niż np poduszki ze zwykłych sklepów 😀 I też 2 osoba czuje się fajnie, gdy widzi jakież ładne wspólne zdjęcie na poduszce:)

    pola-007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    a mnie z poduszką kojarzy się mój fotel fatty. To mega wygodna wielka poducha.
    na takiej poduszce to można się wylegiwać całymi dniami – jak jest czas… 🙂

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Jeżeli poduszka jest zbyt miękka to też nie dobrze,najlepiej jeżeli będzie odpowiednio wyważona. Teraz z okazji żwiat warto szukac takich dodatków w sklepach internetowych,gdzie mamy niższe ceny.

    Tara
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ojej, przestraszyłabym się takiej poduszki, serio!

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Niektóre z nich wyglądają ciekawie i mogą być fajną ozdobą,podobnie zresztą jak stylowa pożciel do sypialni,co o tym sądzicie?

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Jak dla mnie to ta żwiecąca poduszka wygląda troszkę przerażająco, jak jakiż stwór z kosmosu. Nie chciałabym czegoż takiego u siebie, wolę coż klasycznego, prostego i eleganckiego.

    tak samo pomyslalam:P ja tez jestem raczej za prostymi poduszkami. Akurat u mnie jak kupowalam w agacie kanape to dawali do niej odrazy 2 poduszki, wiec klopot mialam z glowy.

    Mania11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    O co myżlicie o poduszkach ortopedycznych do spania? Czy warto je kupić? Są one chyba zdrowsze dla naszego kręgosłupa, ale trzeba się kilka dni do nich przyzwyczaić. Ja zastanawiam się nad taką poduszką termoplastyczną ze sklepu Sissel. Ten rodzaj poduszki jest wygodniejszy, ale nie można jej prać i łatwiej mięknie.

    Moje-ezakupy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Jeżeli lekarz poleca taką poduszkę do snu,to moim zdaniem nie ma na co czekać i jak najbardziej trzeba kupić,w końcu cena nie jest zbyt wysoka,a może nam tylko pomóc.

    zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Kupiłam ostatnio mojemu mężczyźnie pod choinkę taką profilowaną poduszkę i jest nią zachwycony. A co najważniejsze – żpiąc na niej nie chrapie – a kiedyż naprawdę było mi ciężko spać z nim w jednym pokoju 😀

    ewa1121
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja bardzo lubię poduchy. Mam ich pełno w każdym kącie. Moim zdaniem nadają dużo ciepła pomieszczeniu. Ciężko mi było znaleźć takie poduszki, jakie bym chciała dlatego sama zajęłam się szyciem. To nic trudnego. Wiele inspiracji czerpię z tego bloga: aczemunie.com.pl

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Ja także bardzo lubię poduszki,uważam że dodają nie tylko uroku w każdym z pokoju,ale również stanowią one o wygodzie,co także jest bardzo ważne,najbardziej podobają mi się te stylowe poduchy w oryginalnych kolorach:)

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Całkiem ciekawe,ale też z drugiej strony nie wszędzie sprawdzi się czy to żwiecąca poduszka czy też z motywem zwierzęcym i pamiętajmy o tym. A można wiedzieć tak z czystej ciekawożci ile kosztuje?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Poduszka"

Przewiń na górę