• Autor
    Odp.
  • maagiic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Hej 😕
    Mam na imie Agata, mam 168 wzrostu i waze 70 kg niby obliczajac nie mam nadwagi ale wygladam jak bym ja miala i to nie wcale obsesja… nie mam silnej woli.. tak bardzo bym chciała sie odchudzic.. potrzebuje wsparcia i jakis rad, za wszystko bede wdzieczna 🙂 😛

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Nie wiem czy nie masz nadwagi. Wiesz w tych wzystkich obliczeniach nadwaga to jest juz taki stan, ktory jest niezdrowy. Mniej wiecej umiem ocenić Twoj przypadek gdyż sama jestem wyzsza od Cieibe jedynie o 2 cm. Waże 67 kg, najwiecej wazylam 61 i to juz nie jest mało.

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Wydaje mi sie, ze powinnas powoli zmienic sposob odzywiania.Postaraj sie po prostu zrezygnowac ze slodyczy,chrupek itp. Jedz posilek do momentu az zaspokoisz pierwszy glód, nie jedz po godz. 18,a jak zlapie Cie głód to przegryz jablko lub inny owoc. Jedz tylko drób,żadnych tłustych mięs.Przygotowuj sobie posilki pieczone, nie smażone. I np chodz na Aquaaerobic czyli aerobic w wodzie.Swiena sprawa,malo sie meczysz a kalorii spalasz 2 razy wiecej. A co do Twojej wagi raczej powinnas wazyc ciut mniej, nie spowodu wygladu, ale przede wszystkim zdrowia. Nie zalamuj sie, bo to nie otyłożć, ale warto zadbac o siebie juz teraz.Pozdrawiam.

    maagiic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    jak narazie chodze na zwykły aerobik ale moze warto sie własnie zapisac na aqła, ja zdaje sobie sprawe ze jestem zagruba… a nie mam silnej woli.. odchudzam sie.. a jak sie wkurze to zjem 3 razy tyle na raz.., ale teraz wiem ze musze sie wziasc… na zdrowie przedewszystkim bo 2 lata temu miałam operacjie na woreczek zołciowy wiec teraz wogole mi trudno.. a najwieksza słabosc.. śŁodycze.. Ale od jutra sie biore.. Mam nadzieje ze przez wsparcie w necie uda mi sie to bardziej 🙂 dzieki

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Ja tez uwielbiam slodycze. I tez je jem, bo tak naprawde chyba nikt nie ma tak silnej woli, zeby z nich zrezygnowac.Ale moze wyprobuj CHROM w tabletkach, ponoc reguluje poziom cukru we krwi, co sprawia, ze zmniejsza sie apetyt na slodycze. Tak slyszalam, ale Ty moze zapytaj sie jeszcze w aptece, jakbys chciala sobie kupic.

    maagiic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    😯
    Oki dzis sie zwazyłam z rana waze 69,5 🙂 od dzisiaj postaram sie zmienic swooja wage 😉

    kicia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    BMI i wszelkie porównania wagi i wzrostu są niemiarodajne, bo nie uwzględniają składu ciała. polecam stopniowe ograniczenie zbędnych węglowodanów w diecie i więcej ruchu 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pomóżcie :("

Przewiń na górę