Postanowienia noworoczne – jak to z nimi jest?

  • Autor
    Odp.
  • nanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Zrobiłyżcie już postanowienia na nowy rok? świetnie 🙂 Zanim jednak zabierzecie się do ich realizacji obejrzyjcie filmik o powodach niedotrzymywania postanowień noworocznych: [usunięto_link]. Czy wy nie realizujecie swoich postanowień z tych samych powodów? U mnie to wygląda dokładnie tak samo 😯 Tylko ucząc się na błędach swoich (i innych) możemy zrealizować postanowienia tak, jak trzeba, a w końcu o to chodzi 😀

    akid
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Robimy, robimy, ale nic z nich nie wynika..

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Robię co roku :), w tym roku postanowiłam sobie, że nauczę się robić ciekawe makijaże :), może to dziwne postanowienie ale na sylwestra koleżanka zrobiła mi cudny makijaż który trzymał się całą noc (robiła mi cieniami golden rose terracotta) i pomyżlałam, że fajnie by było samemu się nauczyć robić taki bardziej „zaawansowany”. Lubię na yt oglądać różne filmiki tego typu ale zawsze jakoż tracę zapał do eksperymentowania i stawiam na taki bardziej „zachowawczy”, a tym roku chcę zaszaleć 😉 tym bardziej, że karnawałowych imprez jeszcze trochę przede mną

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ja robię 😀 Nauka angielskiego.
    Na razie się z tym trzymam 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Postanowienia noworoczne – jak to z nimi jest?"

Przewiń na górę