Potrzebuję porady :)

  • Autor
    Odp.
  • Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    @wiercikapsko wrote:

    Staram się nie jeżć kolacji i ograniczyć słodycze (z tymi słodyczami to nie zawsze mi wychodzi ^ ^”).

    Zacznij jeżć kolację i nie jedz słodyczy. A najważniejsze jedz mniej. Zamień produkty mocno przetworzone na takie z pełnych ziaren. Wyrzuć produkty smażone na rzecz gotowanych oraz pieczonych i czasami duszonych.

    @wiercikapsko wrote:

    Mimo tego, że wydaje mi się że dużo się ruszam i w ogóle to moje nogi nadal są takie same jak były. Czy ktoż mógłby mi powiedzieć co robię źle i co mogłabym zrobić aby uzyskać pożądany efekt ?

    Nie da się chudnąć miejscowo, albo całożć ,albo nic. Ćwicz całe ciało. Miejscowo można jedynie modelować,ale by to robić trzeba się dobrze odżywiać.

    karolincio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Kowal ma rację, nie da się schudnąć tylko z nóg, wszystko albo nic. Owszem można podczas treningu położyć nacisk na nogi, żeby je lepiej wymodelować, lecz nie zwalnia to z treningu całego ciała.

    Jeżli chodzi o żywienie, to poczytałabym troszkę o zasadach zdrowego żywienia, fajna jest psychologia żywienia w diecie 36s lub ogólnie po forach poszperaj. Musisz przypilnować nawyków żywieniowych , jeżć zdrowo i przede wszystkim regularnie. Kolacje absolutnie jedz tylko pamiętaj, że ostatni posiłek powinien być mniej więcej 3h przed snem. Życzę powodzenia !

    kinga.slimitim
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Z tego co napisałaż wynika, że nie masz problemów z otyłożcią. Jeżli zależy Ci, na wyszczupleniu TYLKO nóg, to muszę Cię zasmucic- tak się nie da… Organizm nie chudnie z wybranych przez nas partii, tylko z całożci. Dobrze, że zaczęłaż cwiczyc. Musisz jeszcze zacząc zwracac uwagę na to co jesz. Jeżli utrata wagi ma byc trwała, bez efektu jojo, to zdrowe odżywianie powinno Ci wejsc w nawyk.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    @Cecylia słyszałam, że żeby spalać tkankę tłuszczową najlepiej utrzymywać tętno na poziomie 120-140. Jakbym biegła 40 minut to bym padła na zawał, a nie spaliła tłuszcz 😉

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Tutaj zgadzam się z Przedmówczynią,że nie chudniemy w wybranej partii ciała,tylko w całożci,jeżli chcesz w jakiż sposób np podkreżlić swoje nogi,to polecam odpowiednie ćwiczenia na nie, tak aby pozbyć się zbędnego tłuszczu.

    Finess_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Możesz jesc posilki, ale najlepiej jakby ostatni posilek odbył się nie później niż 18 godzina. Żeby schudnąć trzeba się nie tylko nieźle napocić, ale przede wszystkim pożwiecić. Nie można tylko biegac, ale trzeba również zdrowo się odżywiać.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Potrzebuję porady :)"

Przewiń na górę