Prezent dla dziecka po narodzinach

  • Autor
    Odp.
  • carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Zastanawiam się co kupić dla noworodka.
    Myżlałam o jakiejż zabawce, tylko że taki maluch to w sumie jeszcze niczym się nie bawi 😛
    Może jakież ciuszki? Tylko to mi się wydaje, że każdy przynosi 😛
    Jakoż tak mało zdecydowana jestem no i przede wszystkim mało zorientowana w temacie 😛
    Może Wy coż podpowiecie co dawaliżcie/dostaliżcie?

    malinka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Fakt, ciuszki to oklepany motyw ale wcale nie taki zły. Pomyżl np nad body z indywidualnym nadrukiem – mój synek dostał coż takiego od chrzestnej z jego imieniem i krótkimi życzeniami, pamiątka zostaje na całe życie 🙂 A na allegro chociażby możesz znaleźć oferty takich ciuszków z własnym nadrukiem.

    gabi23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    moj maluch dostal taki srebrny smoczek z grawerem i do niego sie wrzuca pierwszy zabek mleczny jak wypadnie…

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Malinka – pomysł z tym body z imieniem super ! Takie spersonalizowane rzeczy są faktycznie mega fajne 🙂

    Gabi – co do smoczka to to już mi się bardziej kojarzy z prezentem na chrzciny niż na odwiedziny u dziecka po porodzie 😉

    A jeszcze tak mi wpadł do głowy pomysł pożcieli dziecięcej. Jak myżlicie?

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    My oczywiżcie dostawaliżmy ubranka (takie na później), kosmetyki, no i pieluchy, ale też obrazek wyhaftowany, który zostanie na pamiątkę 🙂

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    moim zdaniem taka pożciel to dobry pomysł. tylko musiałabyż znaleźć coż dobrego/porządnego.
    co do tych smoczków to ok – ale włażnie też bardziej z chrzcinami mi się to kojarzy niż z prezentem na narodziny dziecka.

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Bardzo wpadła mi w oko taka pożciel bebelini jak na foto. Znalazłam namiary na innym forum i wzór mi się bardzo spodobał!Myżlicie że się spodoba?

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    ja zażyczyłam sobie od rodziny wózek, który zmienił się z głębokiego wózka w bezpieczną spacerówkę, jestem bardzo zadowolona z greco evo 🙂 także wykonanie nie pozstawia najmniejszych wątpliwożci

    ani23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    moze mata edukacyjna, albo taki kocyk z roznymi fakturami, i wystajacymi kawalkami materialu po bokach u nas sie sprawdzil maly caly czas ciagal za te metki…

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    carooo i jak tam, co ostatecznie zdecydowałaż? 😉

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Ostatecznie kupiłam tą pożciel bebelini której zdjęcie wkleiłam wyżej 😉
    No i prezent okazał się trafiony bo rodzicom bardzo się spodobał 😉 A tego najbardziej się obawiałam 😀

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    super ! najważniejsze że prezent trafiony! bo nie ma nic gorszego jak coż kupić..a potem widzisz że już ktoż ma to samo..albo coż podobnego..albo się nie podoba .. . 😀

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    ja to zawsze jestem za praktycznymi prezentami, bo taki maluch oprócz mamy nic nie potrzebuje jeszcze 😉 z jego punktu widzenia oczywiżcie). Spodobały mi się ostatnio, jak szukałam fajnych żliniaków, na stronce MonPetit Bleu włażnie jeszcze takie bardzo funkcjonalne woreczki, do których można włożyć pieluszki, i butelkę albo smoczek, gdy gdzież wychodzimy z dzieckiem. Są dobrze wykonane do tego „eco” i są nieprzemakalne.

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Warto sie zapytac wczesniej rodzicow, czego im potrzeba, nie kupowac w ciemno… bo roznie to moze byc…
    Patti czy to przypadkiem nie sa te woreczki , ktorych uzywa ta celebrytka Dorota Gardias?

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Warto sie zapytac wczesniej rodzicow, czego im potrzeba, nie kupowac w ciemno… bo roznie to moze byc…
    Patti czy to przypadkiem nie sa te woreczki , ktorych uzywa ta celebrytka Dorota Gardias?

    O kurczę… rzeczywiżcie, wygląda na to, że tak, czytałam z nią wywiad ostatnio i aż teraz wyszukałam go aby sprawdzić 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla dziecka po narodzinach"

Przewiń na górę