• Autor
    Odp.
  • AgNiEcHa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Prosze o rade!!! mam taki bardzo denerwujący mnie problem.. jestem z chłopakiem no i chcialibyżmy zacząć uprawiać seks ale ja sie wstydze starsznie jednej rzeczy.. takiej mojej dziwnej przypadłożci.. 🙁 otóz jak „zblizamy sie do siebie” kiedy robi sie między nami coraz bardziej gorąco to ja jestem TAM starsznie mokra.. i dzisiaj nawet jak włożył mi rękę za spodnie to nie chciałam zeby sie posunął dalej bo nie chcialam zeby on poczuł że mam tam tak mokro.. starsznie mnie to wkurza.. i wstydzę sie tego.. czy to normalne? PROSZE O POMOC!!!!!!!!

    Viola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    a ile ty masz lat dziewczynko?? I gdzie się chowałas że nie wiesz ze to normalne,a nawet konieczne jest?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Własnie też się chciałam zapytać ile Ty masz lat… 😯
    Podejrzewam, że jesteż za młoda na seks…

    Natka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Jak jest mokro to oki gorzej jak by nie bylo.
    To normalny zdrowy odruch u kobiety(chociaz watpie czy juz nia jestes)?

    AgNiEcHa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Lat mam 21 a wiem ze to jest normalne.. tylko ze mój problem polega na tym ze… mi jest mokro do tego stopnia ze mi spodnie przesiąkają… a to chyba aż do tego stopnia nie jest normalne… 🙁 😕 ❓ ❓ ❓ ❓ ❓

    firo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Sluchaj z tego co wiem to faceta jeszcze bardziej podnieca poniewaz wie ze bardzo mu sie podobasz i bardzo on Cie podnieca. Pozdro.

    vega123
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    widocznie jesteż bardzo podniecona i to jest normalne

    foczkaaa16
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    jjjjjjjjjjjjj

    dorcia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a mi sie wydaje ze masz mniej niz 21 lat ja mam 15 lat chlopaka ktorego bardzo KOCHAM i z nim wspolzyje bardzo sie kochamy i to co robimy dla mnei i dla niego jest wspaniale… mysle ze jesli kochasz swojego chlopaka i on ciebie to nie powinnas sie jego wstydzic !!bo twoje obiawy sa normalne powiem ci ze ja tez mam cos takiego ale mi jest wtedy bardzo przyjemnie pozdrawiam i uwazam ze jesli chcesz to robic i jestes pewna ze gokochasz to to zrob 🙂

    Dziewczyno, na który ty post odpowiadasz ?? 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ..problem.."

Przewiń na górę