• Autor
    Odp.
  • Kleo
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Mój przyszły chłopak ma mnóstwo kolezanek, poniewaz jest baaardzo przystoiny. Ale przez to że on się mna interesuje mam kłopoty. Narazie małe. Więc jego koleżanki mi zaczynaja grozić, i jemu to mówia, i w ogóle jestem dla nich najgorsza. On obiecuje że bedziemy razem, ale nie chce jeszcze tego robić, musi jakos przekonać koleżanki żeby mnie zostawiły w spokoju. Bo chce mnie chronić i dlatego…On mnie kocha, ja to wiem ale…przy nim czuje sie jak zakonnica…Kiedy ostatnio pocałowałam go w policzek, to jego koleżanki były za to na mnie wkurzone. Poprosił żebym tgeo nie robiła przy nich. Czy moge sobie pozwolić na „cos więcej” gdy będziemy sami? I co zrobic, żebym go tak jakby „bardzo pociągała”, czyli zeby nie mógł sie ode mnie oderwać… 😀

    Z góry dziekuję za rady

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    dziecinada…

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    hmm… ciekawa jestem po ile z chlopakiem macie lat i te jego kolezanki 🙂
    wtedy mozna by bylo zaczac myslec 🙄

    ale ogolnie to ja bym powiedziala do niego albo one albo ja.moim zdaniem gdyby cie naprawde kochal nie wyniklaby taka sytuacja.moze chlopak nie dorosl jeszcze do zwiazku 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Moze lepiej znajdz innego, ktory nie ma kolezanek. 😛

    mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    wy to chyba mlodzi jestescie co? ja bym miala gdzies jego kolezanki, jesli on Ci mowi ze masz przy nich go nie calowac i wogole to jest dla mnie gowniarz… chyba ze liczy jeszcze na jakis flirt z kolezanka… porazka

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    😆 😆 😆 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Obstawiam,że nie macie więcej niż 15 lat.A co mozesz zrobić?Powiedz tym koleżanką,że nie mają u niego szans,bo wybrał Ciebie i niech gdzie indziej wyładowuja swoją zazdrożć 😉 Rozwiązanie na poziomie problemu… 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Problem…"

Przewiń na górę