Przeczytane jednym tchem

  • Autor
    Odp.
  • paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Hej! Czy macie takie książki, które dosłownie pochłonęłyżcie? ja ostatnio w weekend pochłonęłam „Biegaczkę” a Wy? 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja wczoraj kupiłam i od razu przeczytałam 80 stron Zielonej wyspy – nowa powieżc Igora Ostachowicza. Intryguje i wciąga – Kobieta ma być sama na wynajętej bezludnej wyspie, a tu nie wiadomo skąd pojawia się mężczyzna – na domiar złego Polak! :mrgreen:

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Sweet – no, że Polak, to jedno, ale co oni wyprawiają na tej wyspie i nie mam tu na myżli jakiż sprożnych rzeczy, chociaż klimat jest tam dożć luźny, ale i niebezpieczny. 🙂 W opisie Magda jest lekomanką, ale ona potrafi z nimi robić.
    Tylko im dalej się zgłębiam, tym widzę, że ten Ostachowicz jednak idzie bardziej w egzystencjalne klimaty i jak rzadko, tak mi się to spodobało. Te całe rozważania o szczężciu poukrywane w dogryzaniu, kłótniach itd.itd.

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Rozumiem, że to nastepna ksiazka autora „Nocy żywych Żydów”, chyba sie nie mylę, prawada? skończyłyżcie już, czy jesteżcie w trakcie? Warto sięgnąć? :>

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    U mnie już dawno leży na półce przeczytana. 🙂 I tak, to jest ten sam autor, co „Nocy żywych Żydów”. Jak dla mnie, książka jest genialna i nawet trochę widowiskowa, a momentami znów jakby „żciżnięta”, bo cała akcja rozgrywa się nie tylko na małej, zamkniętej wyspie, ale i głównie w głowie samej Magdy. 🙂 Kiedy to piszę, to jednak nie mam na myżli, że to jest nudne, bo wręcz przeciwnie, tylko rzadko się widuje taki zabieg.

    compelling
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ostatnio miałam okazję kupić książkę ’ Ostatnia piosenka ’ na skupszop.pl i przyznaję, że to jest jedna z najlepszych, jakie do tej pory czytałam. Polecam każdemu.

    jaglana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    jednym tchem wszystkie powieżci Pratcheta szły. muzę obie je odżwieżyć

    bernadetta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ostatnio pochłonęłam w jedno popołudnie „Matkę Pearl” Maureen Lee. Polecam, jeżli ktoż lubi dramaty.

    Amar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ostatnio jednym tchem odżwieżyłam sobie obie czężci Bridget Jones

    WeraW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    książka ” Chłopiec który wrócił z nieba ” Poszła u mnie na raz w jeden dzień 😉

    psipsi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    nie zabłysnę – alchemik paulo coelho

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przeczytane jednym tchem"

Przewiń na górę