Przedwczesny wytrysk

  • Autor
    Odp.
  • odessa
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Cześć. Myśle,że wiele z Was ma ten problem ze swoimi facetami. Mianowicie ja mam. Czasami seks jest dłuzszy, czasami krótszy. Ale najczęściej zdarza się,że jest dłuuuuuga gra wstępna. On mnie zaspokaja , stara się. Ale jak przychodzi co do czego czyli do stosunku to on kończy w kilka ruchów. I niekoniecznie misię to podoba bo jednak stosunek to stosunek i chciałabym czasami dłuzej. No niby można drugi raz. Jednak trzeba poczekać 30 minut. I on również nie jest jakimś tam super dlugodystansowcem podczas tego drugiego razu.
    No wiec laski jakie macie sposoby?

    fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Czytałaś artykuły w sieci? Jest tam często wiele przydatnych rzeczy. Jeśli chodzi o nas to na początku stosowaliśmy prezerwatywy. Potem jednak przeszłam na tabletki i zaczął się problem. Bo on w gume kończył o wiele szybciej niż normalnie. Musiałam leżeć jak kłoda bo jak go dotykałam to on od razu tak się nakręcał że wystarczyło tylko trochę stymulacji i koniec. I wytrysk. Maż oczywiście również się wnerwiał bo chciał dłużej i tak normalnie a kończył wcześniej niż chciał 🙂 Pomogły chusteczki OC Wipes. Odkryliśmy je na którymś forum (chyba kafe). Zamawiamy sobie co jakiś czas. Fajne ponieważ smaruje się penisa i on może o wiele, wiele dłużej.

    odessa
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    One są czymś nasączone? Czy przypadkiem Ciebie rówież nie znieczulają?

    fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jak się wchłonie to nie. I dlatego trzeba poczekać aż taka chusteczka wchłonie się całkiem w penisa i dopiero wtedy można uprawiać seks.A nie tak od razu. Raz uprawialiśmy seks tuż po i u niego nie miało szansy zadziałać a i ja o wiele mniej czułam To nie był dobry seks Jednak wystarczy poczekać te 5 czy 10 minut i jest naprawdę spoko. O wiele lepsza opcja niż prezerwatyw. A o dziwo tak mało popularna bo w sklepach nie kupowałam stacjonarnie a musiałam zamawiać przez neta.

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    jak chcecie coś naprawdę skutecznego to lepszy maxon active, ma sildenafil, ten sam składnik co w wiagrze występuje. W maxon jest jego największa dostępna bez recepty dawka, dziala szybko i nawe kilka godzin. My już kilka razy testowaliśmy 😉 na efekty nie mogę narzekać.

    Pertik
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    tabletki na potencję zupełnie wykluczają się z przedwczesnym wytryskiem bo powodują jeszcze większą podnietę. Tutaj potrzeba czegoś takiego co lekko ochłodzi temperament jednocześnie nie powodując spadku libido czy mniejszą erekcję. Jedyny preparat który tak działa to angielskie tabletki Stud Pills które można też kupić w Polsce. Inni stosują też kremy z Lidokainą ale nie polecam ich bo przy dłuższym stosowaniu lub nie umiejętnym mogą zupełnie znieczulić penisa i spowodować brak erekcji.

    JejCczar
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Polecam takie ćwiczenia, dawno temu mi pomogły, jak regularnie nie współżyłem.

    Pieścić i tuż przed przerwać, dać chwilę odpocząć i potem znów. Pomagają

    loopez
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    chyba najlepsze są te stud pills z lidokainą biorę 2 tabletki około godzinę pół godziny przed stosunkiem chyba taka dawka działa nawet do 2 godzin na mnie gdy dojdzie co do czego jakieś 40min szorowania non stop bez wytrysku. Wcześniej kończyłem po około 5min to różnica jest olbrzymia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przedwczesny wytrysk"

Przewiń na górę