przyjecie weselne kraków

  • Autor
    Odp.
  • Brenda
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Gdzie w Krakowie można zrobić obiad dla rodziny a potem wesele dla 150 osób? Możecie polecić jakież miejsce? Ładne, klimatyzowane i z jakimż miejscem na palarnię.

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Wiesz co, jeżeli chodzi o Kraków, to przychodzi mi na myżl Krakowskie Przedmieżcie. Restauracja jest bardzo ładna, można tam spokojnie zorganizować wesele, ale tez wybrać się w niedziele na rodzinny obiad do tego miejsca. Teren piękny, bo to Zabierzów, dookoła mnóstwo zieleni – idealne miejsce na jakąż większa imprezę.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    jak ma być ładne, eleganckie to myżlę, że bardzo dobrze się sprawdzi Hotel Niebieski. Przyjęcie może odbyć się na 130 osób. Ciekawe rozwiązania i oferty jeżli chodzi o menu. Sala pięknie udekorowana. Czyli wszystko, co jest potrzebne, żeby dobrze się bawić i cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    wesela w hotelu to dobry pomysł, bo od razu można zapewnić gożciom miejsce, gdzie będą mogli przenocować. W old town też jest ładna i elegancka sala, która bardzo dobrze sprawdzi się na przyjęcie weselne

    Tulinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Best Western Old Town na Gertrudy jest żwietnym miejscem. Byłam tam na weselu, jedzenie smaczne, miła obsługa i też wielkie udogodnienie przez to, że mają parking.

    akropolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A są to sprawdzone miejsca?

    Ilona Poniatowiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jeżli chodzi o Kraków to bardzo fajna sala weselna jest w hotelu Best Western Efekt Express. Byłam tam już dwa razy na różnych weselach i oba były bardzo udane. Restauracja jest pięknie przystrojona, jedzenie bardzo dobre. Sama myżlę, czy też nie zorganizować tam własnego wesela.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    My komunię syna robiliśmy w Miodosytnia na Kazimierzu, bardzo ładne miejsce, zresztą nie raz tam byłam też na innych przyjęciach. Dodatkowo można wynająć pokoje, u nas było sporo gości nie z Krakowa więc to dodatkowy plus

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przyjecie weselne kraków"

Przewiń na górę