rękodzieło w drewnie

  • Autor
    Odp.
  • natalii130383
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witaj:)

    To dobry pomysł na prezenty ręcznie wykonane,ja też kupiłam „szafkę na klucze”[usunięto_link]

    saw
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeżli masz duuży korytarz, to obok drewnianych elementów będzie ładnie wyglądała pufa. Ale nie taka zwykła mała. Chodzi o niestandardową, jakąż wymyżlną. Spodobała mi się na xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Siadać i buty zakładać 😀

    edit
    jakubek

    natalii130383
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mamy juz szafkę wyjatkową,wykonaną ręcznie,niepowtarzalną, to myżlę,że idąc w tym temacie kup anioła-szczególnie do przedpokoju pasowałby „aniol tradycyjny”[usunięto_link] ja takiego mam-jest swietny:)

    Vinotti Furniture
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Rękodzieła zwłaszcza w drewnie to ciekawy i niepowtarzalny pomysł. Wyposażenie korytarza też jest istotne, nie którzy o tym zapominają remontując czy aranżując swoje mieszkanie. W korytarzu powinna jak najbardziej znajdować się ładna, drewniana lub rattanowa komoda czy szafka na buty, podłużna pufa, duże lustro w drewnianej ramie, fajny wieszak na ubrania w drewnie czy z rattanu. Do tego drewniana podłoga, ozdobiona fajnym niedużym chodniczkiem. 🙂

    saw
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Kolorowy choniczek to dobry pomysł na ozdobę także korytarza. Ten ma „coż” w sobie nostalgiadesign pl / pl / dywanik – maly – srednica – 55 – cm. html

    malakosmetyczka19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja kupiłam ostatnio świetne lustro do makijażu z drewna z podświetleniem. Ręcznie robione i wygląda cudownie! Znalazłam u Makelight, w wyszukiwarce da sie znaleźć

    Mieciaa90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja poszukuje właśnie drewnianych dodatków, jak podstawki na kubki, mata, deska i takie inne artykuły do domu wykonane z tego materiału…macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie bede mogla kupic takie rzeczy, ale nie za wygórowana cenę 😛

    leksis02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    bawię się ostatnio w majsterkowanie, kupilam soibie nawet do bardziej precyzyjnych prac multitool z ryobi, przydaje się przy drobniejszych szczególach czy ozdobach, takie prace mnie relaksują i fajnie zrobić coś ładnego al też i funkjonalego

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rękodzieło w drewnie"

Przewiń na górę