Rzeczy dla dziecka

  • Autor
    Odp.
  • michalina_mech
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziewczyny, jestem żwieżo upieczoną mamą. Niczego mi ani małej nie brakuje, ale tak się zastanawiam – czy kupujecie czasem ubranka dla swoich dzieci w second handach? Sama nie wiem, czy małe dziecko może (z przyczyn higienicznych) chodzić w używanych rzeczach? 😉 😉 Wiem, że można uprać, no ale… Nie miejcie mi za złe tego pytania, nie pytam złożliwie, bardziej z niewiedzy. Może jestem ostrożna, bo przed porodem kupiliżmy z mężem wózek – od znajomej, używany. No i niestety pierwsze dwa spacery i wózek już się nie nadaje do niczego. :// :// Zostaliżmy bez wózka i na szybko muszę coż zamawiać. Szukam włażnie w necie, może któraż by coż podpowiedziała?

    michalina_mech
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Może kojarzy ktoż model Alpina FX????

    kami077
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ogłoszenie nadal aktualne?

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Kupuję rzeczy dla dziecka w ciuchlandach, bo nie opłaca się kupować nowych rzeczy, bo dziecko szybko rożnie i wyrasta z ciuchów… patrze tylko które ciuszki są w porządku i piorę je w dziecięcym proszku.

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Akurat jeżeli chodzi o rzeczy dla dziecka i ubranka,to jestem tego samego zdania,warto p****żć się po sklepach typu second hand i tam sprawdzić czy nie ma czegoż ciekawego dla naszego maluszka,przynajmniej będzie taniej.

    jelonek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ja tam wszystko kupowalam uzywane, tylko na wozku nie oszczedzalam i kupilam nowy jane muum i jestem bardzo zadowolona:)

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    w jane muum fajna jest opcja z tą torbą na rzeczy dziecka 🙂 wszystko wreszcie się mieżci bez wrzucania wszędzie 🙂

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Ja często kupuję w ciuchlandach. Mozna trafić na fajne rzeczy w korzystnych cenach.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Dla dzieci jak najbardziej,gdyż szybko wyrastają z takich ubranek i są one wręcz nowe,kompletnie nie znoszone. Szkoda tutaj wydawać większej kwoty na zupełnie nowe,markowe ze sklepu.

    mako82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Dziewczyny, jestem żwieżo upieczoną mamą. Niczego mi ani małej nie brakuje, ale tak się zastanawiam – czy kupujecie czasem ubranka dla swoich dzieci w second handach? Sama nie wiem, czy małe dziecko może (z przyczyn higienicznych) chodzić w używanych rzeczach? 😉 😉 Wiem, że można uprać, no ale… Nie miejcie mi za złe tego pytania, nie pytam złożliwie, bardziej z niewiedzy. Może jestem ostrożna, bo przed porodem kupiliżmy z mężem wózek – od znajomej, używany. No i niestety pierwsze dwa spacery i wózek już się nie nadaje do niczego. :// :// Zostaliżmy bez wózka i na szybko muszę coż zamawiać. Szukam włażnie w necie, może któraż by coż podpowiedziała?

    Ja na allegro kupiłam takie mega paczki ubranek dla córki, przecież ile to inne dziecko w tym chodziło, wyprałam (chociaż niektóre były nawet nowe, nie używane), a wózek na olx można poszukać. Sama teraz mam wózek do sprzedania :)) i go wystawiłam.

    Moje-ezakupy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Nie ograniczaj się tylko do allegro,moim zdaniem ciekawe rzeczy dla dziecka w tym również ubranka,kupisz w sklepach internetowych gdzie też masz niższe ceny i szeroki wybór. Tym bardziej teraz kiedy natrafisz na promocje.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    dużo ludzi odda ciuszki za darmo, po swoich dzieciach.. ja tyle nadostawałam, ze sama kupiłam tylko jedne spodenki bo mi się podobaly. synek i tak wszystkiego nie ponosil bo urosl raz dwa. nie ma w tym nic zlego, wystarczy uprać i wyprasować.

    monkli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja też nie ufam takim sklepom zazwyczaj, ale jak urodziło mi się dziecko i przyszło kupić tyle rzeczy to zaczęłam ufać 🙂 wolałam kupić fotelik wysokiej klasy, bezpieczny (mam Maxi Cosi) niż tone firmowych ubranek, ale to zależy od podejżcia 😉

    dokla82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ale taka prawda, kogo stać na wszystko markowe i nowe… też wolałam kupić bezpieczy wózek/fotelik, również mam Maxi Cosi niż ubranko, które zaraz będzie niedobre 😉

    Buglady
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja po znajomych zawsze szukam 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rzeczy dla dziecka"

Przewiń na górę