• Autor
    Odp.
  • Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Kupuje, kupuję! Sporo rzeczy mam własnie z „używańca” :), choć sporo daostaje tez od znajomych, czyli tez uzywane ciuszki. Kupuje tez przez net uzywane, kiedy byłam w ciąży kupiłam całą [usunięto_link], tanio wyszło. Zreszta teraz w dalszym ciągu zdarza mi sie kupować wiekszą partie ciuszków.

    monkli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    to taniej i rozsądniej nie ma co szaleć, bo pieniądze mogą się przydać na zupełnie coż innego, bardziej istotnego 🙂

    dokla82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    zwłaszcza przy małym dziecku 🙂 dlatego my każdą złotówkę z mężem oszczędzamy na czarną godzinę 🙂

    eli45
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja kupuje przeważnie koło domu, czasem za parę groszy kupię tam ubranka lepsze wyglądowo, markowo niż w sklepie.

    nothingelse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Zdarzyło mi się kilka razy kupować w secondhandach, ale tylko wtedy kiedy jakaż rzecz jest naprawdę ładna i wygląda na nieużywaną 🙂 A tak to bardzo często kupuję na bazarkach, można spotkać naprawdę ładne tanie rzeczy. No i ostatnio pomyżlałam, że będę kupować też ciuszki na necie, żeby zaoszczędzić troszkę czasu. Pierwsze koty za płoty, bo już kupiłam rajstopki na stronce ancymonkipl 🙂

    Angelika23
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    No my także trochę tu trochę. Internetowo to głównie na escallante.pl trochę na allegro, czy w okolicznych sklepach z ciuszkami. Warto się otwierać na rożne miejsca do zakupów. Nie tylko jedno, bo wtedy mamy większy „zasięg rażenia” 😀

    annmelann
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jeśli rzeczy wam naprawdę nie są potrzebne, można oddać je na cele charytatywne. Myślę, że to świetny sposób, aby pozbyć się starych i niepotrzebnych rzeczy. Przez długi czas zaśmiecałam swój garaż, a wtedy nasza nowa sąsiadka zaczęła zbierać rzeczy dla schroniska i dla ubogich. O ile wiem jest wielu takich punktów zbierania rzeczy dla różnych celów.

    https://st3.depositphotos.com/11433364/14784/i/1600/depositphotos_147846913-stock-photo-cardboard-box-with-donation.jpg

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    A ja często kupuje ciuszki dla młodego w lumpeksach albo na grupah.
    Prawda jest taka że ceny niektórych nowych rzeczy zwalają z nóg..
    A używane.. niektore rzeczy nawet nie zdązy się dziecku ubrać…

    Monikacookies
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja kupowałam dość często ..teraz mam trochę daleko ale moja mama mnie w tym wyręcza i naprawdę kupuję super ubranka topowych marek.

    Nataszka1985
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja kupuję od czasu do czasu takie ciuszki ale zawsze wybieram sklepy gdzie są  firmówki.

    alizee
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Dobrze jest popytać wśród znajomych, albo zapolować na promocje w sieciówkach.

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    W kosmetyki i wyprawkę do szpitala najtaniej można się wyposażyć w [usunięto_link] duży wybór mają i ceny bardzo przystępne

    fenneco
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    u mnie w rodzinie zostawia sie lepsze ciuszki żeby przeszło to na inne dziecko 🙂

    porto
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czesc rzeczy wiadomo od rodzinki jest:) czy znajomych. Ale najczesciej i tak sie kilka kupi, takich co nam sie podoba:) Mi sie zdarza, ze przegladam rozne sklepiki i czasem cos kupie. Ostatnio np bambusowe pieluszki na escallante.pl i takie fajne body:)

    bettyboop
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    przecież mamy często zostawiają ciuszki po swoich dzieciach i sprzedają… więc no ja nie widzę nic zlego w kupowaniu takich używanych

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rzeczy dla dziecka"

Przewiń na górę