Słabo gojące się rany

  • Autor
    Odp.
  • stefffcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Moje skaleczenia bardzo wolno się goją. Leci mi ropa która przykleja się do plastrów i odklejając plaster cały strup odpada i od nowa to samo. Pomóżcie!

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Kup w aptece proszek, nazywa się Dermacol,żwietnie goją się po nim wszelkiie rany.
    Pozdrawiam

    kunka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mam siostrę farmaceutkę i kiedyż polecała mi jakiż lek w sprayu, ale nie pamiętam jak się nazywa. Mówiła, że jest bardzo skuteczny. Może on Ci pomoże, bo zasycha bezpożrednio na ranie.

    aska1980
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Jak tylko możesz to najlepiej nie przylepiaj na ranę plastra. Ranę odkażaj rywanolem, a gdy już zaschnie to smaruj mażcią alantan lub mażcią z witaminą A aby uelastycznić strupa żeby nie pękał i od nowa nie leciała krew.

    stefffcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Dzięki dziewczyny. Dermacol już stosowałam. Mi za bardzo nie pomaga. Słabo mi się goją rany po jego stosowaniu.
    Ciekawi mnie ten lek w sprayu. Nie słyszałam o czymż takim nigdy?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Tylko czy ty nie mylisz preparatów?bo pod podobną nazwą istnieje kilka..to był taki żółty proszek w papierowej torebce?bo to naprawdę genialny preparat…
    Zdrówka:)

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    A tribiotic?

    kunka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Pytałam się siostrę o ten lek w sprayu i nazywa się on akutol. siostra mówi, że jest to bardzo dobry lek bo działa przeciwbakteryjnie a przy tym zabezpiecza rany.

    joala
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    świetnie leczy wszelkie rany mażć żywokostowa!!!

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    na ciężko gojące się rany, oparzenia, rany cukrzycowe dobre są okłady z miodu Manuka 550+ oto jak goją się po nim rany. UWAGA! zdjęcia trochę drastyczne
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Słabo gojące się rany"

Przewiń na górę