środki na erekcję??

  • Autor
    Odp.
  • guru37
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mam pytanko ,czy wasi mężczyźni stosują może jakież”wspomagacze” doraźne…mnie konkretnie interesują te bez recepty i oczywiżcie zapteki…Bardzo proszę o waszą pomoc:)

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    mój nie stosuje 🙂

    guru37
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Może jakież inne preparaty jeszcze ,im więcej do wyboru tym lepiej;)…

    magdunia83
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Najlepszym żrodkiem na to będzie wizyta u lekarza specjalisty, który na pewno pomoże w rozwiązaniu problemu. Specjalista porozmawia sobie z facetem, wypyta się go o różne interesujące go rzeczy i wprowadzi profilaktykę. Jak będzie jego stan zdrowia łapał się na farmakologie to pewnie przepisze maxigrę albo viagre i będzie na pewno po problemie;)

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    To naprawde mozna miec problemy z erekcja? Nie ogarniam tego swiata…

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Na prawdę! Tak samo jak z głową, ale to już chyba ogarniasz 😆

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Spoko, z moja glowa wszystko super. Ostatnio zostalem Marketing Managerem w mojej korporacji, a tutaj juz nie mozna sobie pozwolic na chwilowe umyslowe black-outy. 🙂

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Skoro nie ogarniasz takich prostych rzeczy, to nie wiem jak możesz normalnie w tym żwiecie funkcjonować. Jeżli jeszcze problemów z erekcją nie masz to poczekaj ze 30 lat.

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Tak, ale tutaj chyba ktoż nie ma 50 lat i wiecej. 🙁 Po za tym boje sie przekroczyc polwiecze…. ;/

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Zakładam czytając twoje posty, że nie grozi ci to jeszcze prędzej niż przez najbliższe 30 lat. Piszesz jak zwykły gówniarz. A twój nick jest po prostu idiotyczny i żenujący. Na moje oko jesteż zakompleksionym zje*em 😆

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Grubymi nicmi przedziesz kobieto, oj grubymi. 😉
    Ani nie jestem zjebem, ani zakompleksionym typem. Dzieki za analize mojej osoby, ale daruj sobie. W razie czego mozesz mi to powiedziec prosto w twarz… ciekawe czy bedziesz potrafila. Hahahah…. ;))))))

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Twój nick i posty żwiadczą o kompleksach…. dokładnie wiadomo na punkcie czego 😆

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    @HardDick wrote:

    W razie czego mozesz mi to powiedziec prosto w twarz… ciekawe czy bedziesz potrafila.

    Panna Zwyczajna już „tak ma”. Na forum ogólnym jest zadziorna i pyskata. W konfrontacji bardziej personalnej (czyt. priv) już nie jest taka odważna… 🙂

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    No coz, jej problem.

    Choc fakt faktem, ostatnio mam problemy z erekcja. Podniecaja mnie tylko cycate kobiety… 😮 Zaczynam sie o siebie martwic:(

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    @HardDick wrote:

    W razie czego mozesz mi to powiedziec prosto w twarz… ciekawe czy bedziesz potrafila.

    Panna Zwyczajna już „tak ma”. Na forum ogólnym jest zadziorna i pyskata. W konfrontacji bardziej personalnej (czyt. priv) już nie jest taka odważna… 🙂

    O tak, ty zauroczona wiesz o tym najlepiej, w końcu tyle razy widziałyżmy się na żywo.

    Wstydziłabyż się bronić człowieka o takim nicku 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " środki na erekcję??"

Przewiń na górę