• Autor
    Odp.
  • Amelia77
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czy Wy też tak długo się starałyście o dziecko? Próbujemy już kilka miesięcy i nic. Czy powinnam się martwić?

    justynka33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja starałam się jakieś 8 miesięcy bezskutecznie, jednak mieliśmy wtedy ogrom pracy i stresu więc może również to było przyczyną. Po tych kilku miesiącach zaczęłam się martwić, że coś jest nie tak jednak postanowiłam jeszcze sprawdzać kiedy mam dni płodne. Kupiłam paczkę testów z Domowego Laboratorium i wykonywałam je zgodnie z instrukcją, staraliśmy się w najbardziej płodne dni i dało to efekt już po 2 miesiącach wynik testu ciążowego był pozytywny 🙂

    malgorzatakoziela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    też sie staramy z mężem już od pół roku, nie wiemy o co chodzi, co robimy nie tak…myśle ze trzeba bedzie udac sie do lekarza niedługo…

    Maggus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Tutaj masz sporo porad odnośnie badań i w ogóle dbania o siebie przed zajściem w ciąże – zdrowyportal.org może pomoże akurat, ja sporo się dowiedziałam dzieki tej stronie

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    z tego co słyszalam od lekarz do piero po roku regularnych starań można się zacząć martwić, jeśli znasz swój cyk to będzie Ci łatwiej określić dni płodne i wtedy starajcie się współzyć, konieczni ejuż teraz bierz witaminy, mogę ci polecić te które ja sama brałam czyli mamadha premium, bardzo dobre witaminy i masz pełen komplet potrzebnych składnikow w jednej tabletce

    Lulka W.
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Polecam wyprobowac testy owulacyjne. Ja po kilku miesiącach staran kupilam 2(najtansze) i strzal w 10:)Ale też warto zrobić sobie podstawowe badania i zacząć brac witaminy w tym kwas foliowy i cynk (wspomaga płodność). Mnie gin dał pregne start właśnie dla kobiet starających się

    Kokoszka88
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja od jakiegoś czasu wyznaczam sobie dni płodne, po tabletkach niestety rozregulowała mi się cykl, kupiłam sobie komputer cyklu myway, który na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego wyznacza moją owulację. Na razie 3 cykle za mną.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Starania o dziecko"

Przewiń na górę