to nie alergia a grzybica!

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Drogie Kobietki które męczy „alergia”: niesystematyczne wysypki skórne, wzdęcia nerwowożć. Warto sprawdzić czy nie jesteżcie zaatakowane przez grzybicę przewodu pokarmowego (kandydoza). Poczytajcie o tym na necie. Mi otworzylo to szeroko oczy!!!! I moze wreszcie jak zajme sie wypedzeniem grzyba ze mnie…poradze sobie z mymi dolegliwosciami![/b]

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    mam pytanie bo nie doczytalam sie na tej stronie. w jaki sposob lekarz diagnozuje grzybice przewodu pokarmowego? gastroskopia? wymazem?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    gastrolog tez…ale jesli masz dobrego ogólnego to on moze skierowac Cie na badania, mozesz tez zrobic to indywidualnie (prywatnie w laboratorium)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    mam pytanie bo nie doczytalam sie na tej stronie. w jaki sposob lekarz diagnozuje grzybice przewodu pokarmowego? gastroskopia? wymazem?

    Witam
    Jest też bezinwazyjna metoda diagnozy urządzeniem o nazwie oberon .
    Na terenie kraju jest kilka takich urządzeń
    gg 8096890

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    grzybice głównie diagnozuje się badaniami laboratoryjnymi np.: wymazem (nie gastroskopią)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jeżeli tak Pani twierdzi to jak np. weźmie Pani wymaz z trzustki ?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    w zasadzie podjelam temat grzybicy jelita…nazywając go ogólnie grzybica przewodu pokarmowego. w zasadzie nie chodzi tu o szczegóły, bo nimi powinie n zając sie lekarz warto jednak zainteresowac się tym tematem, poniewaz wielu ludzi nieskutecznie walczy z alergią …nie biorąc pod uwage wlasnie tej przypadłosci

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ma Pani rację lecz Medycyna konwencjonalna wogule nie bierze tego pod uwagę o czym Pani pisze, najlepiej pacjentowi dać sterydy wyniszczyć organizm żeby drugi lekarz też miał zajęcie, a przy okazji farmaceuci
    Alergia jest głównie spowodowana zanieczyszczeniem jelit i dysbakteriozą jelita .

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    mam wrażenie, że posiada Pan duża wiedzę w przedstawionym przez mnie temacie… jeżli się nie myle, może mógłby Pan doradzić jakies metody oczyszczenia jelita w sposób skuteczny i bezpieczny?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Może tak dużej wiedzy nie posiadam osobiżcie, ale mam bardzo dobre kontakty ze specjalistami w tych dziedzinach.
    Za pomocą pewnych preparatów udało mi się całkowicie wyjżć z alergii i nie muszę teraz męczyć się z ciągłym katarem czy bólem gardła i nieprzespanymi nocami z tego powodu.
    Jeżeli chce Pani zadać więcej pytań podaję moje gg 8096890 lub e-mail [usunięto_link]

    Sabina583
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Trochę masz racji z tym grzybem: u mnie liszaj połączył sie z uczuleniem na słońce:( nie dożć, że nie wychodzę z odkrytymi rękami i dekoltem to jeszcze mnie one cholernie swędzą…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " to nie alergia a grzybica!"

Przewiń na górę