Toksyczny zwiazek?

  • Autor
    Odp.
  • karolina2210
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej!
    Chciałabym z kimś się podzielić moją historią. Może sama panikuje, niepotrzebnie rozmyslam. Doradźcie mi.
    Mam 25 lat. Z Piotrkiem jestesmy trzy lata. Teraz sa moje najlepsze lata i nie chce ich marnowac na slaby toksyczny zwiazek ktory nas ogranicza. Zapoznalismy sie za granica w pracy. Pol roku pozniej wrocilam do Polski a rok pozniej razem wyjechalismy za granice. Do tej pory tu jestesmy minelo trzy lata. Kupilismy razem domek. I sluchajcie teraz tego. Bylam i jestem przesladowana przez jego byłą dziewczyne. Pisała do mnie na facebooku, wypytywala znajomych o mnie… lajkowala nasze zdj na instagramie. Zle mi zyczyla, co najwazniejsze jest w zwiazku nowym i maja dziecko. Na poczatku olewałam ale minęło sporo czasu i i dużo się wydażyło chyba nie powinna az tak ingerowac w moje zycie? I wiecie co na to Piotrek? nic. usmiechal sie tylko… Kaska byla mezatka przed tym jak byla z Piotrkiem. Wtedy spotykali sie i jej zwiazek malzenski rozpadl sie. Wyjechala wtedy z nim do niemiec. A po dwoch latach zerwali… Mowie wam takie szczegoly bo to wazne. Pozniej jakos dwa miesiace po naszej pierwszej rocznicy odezwala sie do Piotrka jego wczesniejsza była Ola ktora jest w zwiazku malzenskim i notorycznie zdradzala swego mea nim. Przed znalezieniem jej meila do niego Piotrek mnie pytal czy go zdradzam. Nigdy tego nie zrobilam! Potem zoabczylam meila i skojarzylam ze chcial z czystym sumieniem jej odpisac ze niby ja go zdradzam i lepiej sie z tym poczuje. Bylam zalamana on sie wypieral itd… Teraz jestesmy trzy lata razem nie oswiadczyl mi sie.. nie planuje slubu.. on ma 32 lata, nie chce czekac na cud.. Boje sie powrotu do Polski ze bedzie mnie zdradzal z tymi kobietami. Dodatkowo uprawiamy seks raz na dwa tygodnie? Jestem mloda i mam ochote czesciej ale przeciez nie wskocze na niego i nie bede prosic. Malo tez rozmawiamy i gdy mu o tym mowie to mowi ze praca… i ze w weekend odbijemy a w weekend cos innego robi wychodzi na ryby albo po prostu sie upija. Czy wy tez tak mialyscie? albo podobnie? co mam robic???

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Hmm, te symptomy świadczą, że coś złego zaczyna się dziać. Utrzymywanie znajomosci z byłymi to tęsnota za tamtym czasem.

    Seks scala związek, a bliskość łączy. Dlatego jeśli masz ochotę na seks z nim to powiedz mu to jasno. w tej materi nie ma tak, że masz się prosić, pokaż mu, że Cię kręci i go pragniesz. Może on czeka na taką twoją reakcję.

    Z doświadczenia wiem, że mężczyźni lubią, jak im się pokazuje, jakie mamy oczekiwania  i potrzeby.

     

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Toksyczny zwiazek?"

Przewiń na górę