Trendy wiosna lato 2007

  • Autor
    Odp.
  • fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    hej co sądzicie o trendach na wiosnę i lato? Chodząc po Warszawie, zauważam, że królują legginsy, spodnie rurki i balerinki. Czy to, co jest w tym roku na topie Wam odpowiada? Czy może żrednio? A jak jest w innych miastach? Bo ja jestem uziemiona w STOLYCY, a jestem ciekawa jak jest w innych regionach Polski.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja bym tego nie ubrala nawet za darmo 🙂
    a zwlaszczy tych leginsow i rurek….
    o jak dobrze ze sobie moge sama uszyc co chce 😉

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    mi się baleriny podobają, ale legginsy to podstawówką trącą 🙂 czyli dla mnie były to lata 90-te 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A mi sie legginsy podobają,zwłaszcza do jeansowej mini.To styl z lat 80 a nie 90,chociaż pamiętam jak w 90 latach,w podstawówce żmigałam w czerwonych getrach z Królem Lwem 😆 a balerinki są urocze,zwłaszcza złote z kokardką z przodu 😀

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    wiem, że z lat 80 ale niestety legginsy w kwiatki były mi bliskie w latach 90 bo 80 nie pamiętam prawie 🙂

    amysza
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Moda wraca ale ulega tez zmianie.
    Leginsy, rurki i balerinki są fajne dla młodziutkich szczupłych dziewcząt a nie dla dojrzałych, niekiedy zbyt krągłych kobitek. podąznie slepo za modą może mieć odwrotny skutek.
    Dlatego wszystko musi mieć swoje miejsce i swój czas.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    masz rację. każdy powinien wybierać coż dla siebie, a nie żlepo podążać za modą bo potem na ulicy wywołuję lekką sensację i wcale nie wygląda dobrze. 🙂

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Mi się ani nie podobają ubrania, ani ludzie, którzy je noszą, bo z legginsów jeszcze rok temu ludzie sobie robili jaja… Nie założę, mimo, że „się nosi”, zostawiam to ludziom bez pomysłu na siebie.

    Bez urazy.

    Ale co innego kopiowac wszystko nawet wbrew swojemu gustowi i wmawianie sobie, że „mi się to podoba”, a co z modnych rzeczy wybieranie czegoż w swoim gużcie.

    vbis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam internautki!!
    Już niedługo nowy sklep internetowy!!!W ofercie odzież exkluzywnej firmy V&BIS xxxxxxxxxxxxxx
    Adres sklepu to xxxxxxxxxxxxxxxxx

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja uważam, że modą warto się bawić, a nie za nią żlepo podążać

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    balerinki uwielbiam:) mrrr… mam kilka par w domku ..do spodnicy i do spodni i w kropeczki i w paseczki ..ale co do leginsów nie nie to nie dla mniee

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Każdy może znalec coż dla siebie wżród modowych newsów,dlatego uważam,że warto żledzic najnowsze trendy 🙂
    A rurki np pasują na każdą figurę,więc nie ma obaw,że będzie się żmiesznie wyglądało(nawet jesli dawno temu przestało się byc nastolatką) 😀 gorzej jest z legginsami,bo w tym faktycznie 35-letnia kobieta będzie wyglądac komicznie 😉
    Za totalny hit sezonu uważam tuniki.Są rewelacyjne! 😀 Nie lubię pokazywac brzucha (zreztą słyszałam,zę to już niemodne 😉 ),a takie dłuższe bluzeczki żwitnie maskuja to,czego nie lubię ujawniac żwiatu 😀 mam słabożc do długich bluzek i teraz tylko takie kupuję 😀

    A co sądzicie o wielkim poworcie lat 60 ?? Groszki,kokardki,przeszycia pod biustem i urocze,rozkloszowane sukienki 😀 Ja oszalałam na punkcie takiego stylu(prawie tak samo jak na punkcie la 80 😀 )

    toska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    @ala29 wrote:

    Ja tez uwazam ze dobrze jest być „w temacie” jeżli chodzi o newsy w modzie 🙂 włąsnei weszłam na ten sklepkobiet.pl i musze przyznać ze bardzo mi sie podobają spódniczki…. co sądzicie o tej?? chyba ja kupie 🙂

    [usunięto_link]

    Fajna??

    Ne gniewaj się ale nieeeee!!!Sobie napewno bym nie kupiła .Kojarzy mi się paniami na jarmarku albo z podstarzałymi mamuskami .Ale to rzecz gustu.

    toska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zgadzan się z super obcasik z mody należy wybierać to co nam pasuje i mimo ,że tuniki już nie” za bardzo „to też je uwielbiam :ok:

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    spódnica ok, ale nie na moją figurę 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Trendy wiosna lato 2007"

Przewiń na górę