• Autor
    Odp.
  • agencja123
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Jestem ciekawa czy wasze plany na urlop się spełniły. Mamy już prawie sierpień:)

    Animadea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Moje się spełniły i myżlę już o kolejnym urlopie 🙂

    kamillon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    moje plany są przede mną, zamierzam wybrac się na Mazury , co prawda nie będzie to typowy urlop przez duże U, tylko wypad wekendowy, ale jednak… Zamierzam z przyjaciólka spędzic weekend w SPA w [usunięto_link] – do tego spacery, ładna okolica i sam hotel- cudny. Więc urlop przede mną, i to w najbliższy weekend.

    michakow
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja kolejny urlop planuję na Florydzie 🙂

    weronss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jesli szukacie dobrego miejsca na urlop to polecam wyjazd w okolice Pasłęka na Żuławy. Jest to bardzo interesujące miejsce dla ludzi żądnych przygód.

    emilkazalewajka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Miałam dwa urlopy. Jeden to Hiszpania drugi to kilka dni w Warszawie. O Hiszpanii nie muszę pisać, że było cudownie ale Warszawa zaskoczyła mnie podwójnie.. raz możliwożcią spędzenia czasu na milion sposobów a dwa hotel w styl art deco, który poza wyglądem i antykami w pokojach zachwycił mnie bardzo miłą obsługą, Zwłaszcza, że wczeżniej za Warszawą nie przepadałam, teraz ją uwielbiam 😉

    salomos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja jezdze co roku do Chorwacji. Mam swoje jedno miejsce, jedną wioskę tuż pod Dubrovnikiem.

    Misia88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    mamy już październik, prawie listopad – moje plany jeszcze się nie zaczęły! Od jakiegoż czasu postanowiliżmy, że na wakacje pojadą tylko dzieciaki a my urlop spędzimy gdzież w ciepłym miejscu jak u nas się już zrobi zimno 🙂 po co jeździć gdzież, gdzie jest ciepło jak u nas jest tak samo? Dzieciaki wysłaliżmy z dziadkami nad morze a sami przyjeżdżaliżmy na weekendy – polecam ten sposób!

    romans
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja w przyszłym roku planuje wyjazd na Majorkę. Dwa lata temu byłem na Minorce, polecam jest tam dużo większy spokój.

    Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    Ja w tym roku mam nadzieję wyjechać do Nowej Zelandii 🙂

    mariakup
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czad. Czas do Australii lecieć bo tam teraz jest ciepło.

    danielwas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak urlop to tylko tam, gdzie ciepło 🙂 Polecam Sri Lankę 🙂

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    A w tym roku coż już sobie zaplanowaliżcie?

    Sama chciałabym jechać nad morze ale zastanawiam się jaką miejscowożć wybrąc.

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    No nie wiem na czym Ci zależy. Czy wolisz odpoczywać sobie w ciszy i spokoju Czy szukaszm może większych miejscowożci. Głóżniejszych. Jesłi chodzi o mnie to uważam,ze fajnie jest poleżeńć na plaży ale nie cały weekend. Najlepiej wypoczywało nam się chyba do tej pory albo we Władysławowie albo w Jastrzębiej Górze. Władysławowo ma wiele nocnych atrakcji.Z kolei Jastrzebia Góra oferuj cudowne krajobrazy.
    Jesli nie masz jeszcze noclegów to zorientuj się jakie są wolne mieszkania na tej stronie:
    sunandsnow.pl/index.php
    Możesz sobie tutaj zabukować własne lokum nad morzem.

    Konstancja Dąbrowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    rezerwację na bookaparcie mam od stycznia więc mam nadzieję że nic się nie wydarzy i wyjazd do Chorwacji dojdzie do skutku 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Urlop"

Przewiń na górę