• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Witam serdecznie,

    Jakiż czas temu przestałam się udzielać na forum, dlatego też zwracam się z prożbą o usunięcie mojego profilu oraz całego konta.

    Wszystkich użytkowników z którymi zdążyłam się „polubić” pozdrawiam 😉

    Całą resztę z resztą też.

    Dzięki z góry ! 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @izaczek wrote:

    swoja droga to dziwne ze nie ma takiej funkcji zeby samodzielnie usunąc profil, na innych forach cos takiego ostnieje

    I bardzo dobrze, Izaczku, bo kobiety często kierują się impulsami, za często, a potem nie wiedzą same, jak to odkręcić, cholester! Jestem zły, że taka fajna Rozmówczyni i żwietna Kumpela chce się zabić foralnie. Skoro mogę coż zrobić, to jej nie pozwolę na to. I już! Gwiżdżę na to, co o mnie powiecie! Ja podam dłoń tej sfrustrowanej Kobiecie. Akyż mi od niej! Walcie we mnie! -!
    @mellodiv wrote:

    Witam serdecznie,

    Jakiż czas temu przestałam się udzielać na forum, dlatego też zwracam się z prożbą o usunięcie mojego profilu oraz całego konta.

    Wszystkich użytkowników z którymi zdążyłam się „polubić” pozdrawiam 😉

    Całą resztę z resztą też.

    Dzięki z góry ! 🙂

    Mell, to jak siekiera w mój nie najmądrzejszy mózg! jak wirus ebola w moich chaotycznych uczuciach, jak tornado zmysłów w moich poplątanych improwizacjach mego bezdusznego męskiego ciała¦ A tam! cholera nie odchOOOdź ˜Melodyjna Forumowiczko!, bo¦ umrę z tęsknoty i¦ będziesz mnie miała na sumieniu termo

    A w ogóle tak się nie robi z przyjaciółmi, bo jam przecie Twój ˜filon
    Może mi się Cię uda przekonać prywatnie :-

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    też uważam, że powinno być coż takiego jak możliwożć samodzielnego usunięcia konta. co jakiż czas wchodzę i sprawdzam, czy spełniono moją prożbę, napisałam nawet PW do jednego z adminów i nadal cisza. jeżli jest to niemożłiwe to chciałabym chociaż dostać odpowiedź od kogoż z administracji, że moja prożba nie została i nie zostanie spełniona.
    i tak otóż utwierdzam się w przekonaniu, że moja obecnożć na forum jest zbędna. administracja w ogóle się forum nie interesuje, jest tu żmietnik od jakiegoż czasu a żrednio mi się to podoba.

    hard – jak widzisz trochę czasu minęło, a ja nadal mam niezmienne zdanie. cóż… 😛 chyba nie jestem taka jak wszystkie kobiety 😉
    jedno co pewne? – napewno nie umrzesz z tęsknoty, o to się nie martw! 🙂 BYWAJ! 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @mellodiv wrote:

    hard – jak widzisz trochę czasu minęło, a ja nadal mam niezmienne zdanie. cóż… 😛

    niestety 🙁

    @mellodiv wrote:

    chyba nie jestem taka jak wszystkie kobiety 😉

    jesteż wyjątkowa! potrafię Cię odróżnić od innych kobiet!
    wcale nie żciemniam 😉

    @mellodiv wrote:

    jedno co pewne? – napewno nie umrzesz z tęsknoty, o to się nie martw! 🙂 BYWAJ! 😉

    nie byłbym taki pewien, już zaczynam cierpieć¦ czego nie znoszę¦
    a nie wiem, co mnie jeszcze czeka¦ 🙄

    PS. Melli, może czasem napisz jakiż kawałek, co? 😀 będę bardzo wdzięczny¦ 😛

    PS. a możesz mi gdzież powiedzieć, czy czujesz się obecnie szczężliwa? no to do wkrótce! 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    będę uparta… dostanę chociaż jakąkolwiek odpowiedź w tej sprawie? czy poza zmianą wizualną forum, administracja tu raczej nie zagląda…?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Zapomnij , administracja ma to gdzież.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Usunięcie profilu"

Przewiń na górę