• Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    o co w tym chodzi ?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Dalej są… już naprawdę bokiem wychodzi mi bielizna firmy D. 😆
    Pewne jets,że ich produktów nie kupię 😆

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    co dla nas spamem – dla nich marketingiem szeptanym 🙄

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Akcje raz „szyte grubymi nićmi”, innym razem bardziej subtelne.. 😕
    Bądź co bądź: „- Bez żenady i wstydu oszukuje się konsumentów, a firmy tłumaczą, że przecież wszyscy tak robią” 👿
    Marketing szeptany zażmieca internet – nie dajmy się nabrać!!!

    tiffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Obawiam się, że na to chyba niewiele można poradzić. 🙁

    – Bez żenady i wstydu oszukuje się konsumentów, a firmy tłumaczą, że przecież wszyscy tak robią – zżyma się Piotr Gotkowski, szef agencji Streetcom, pioniera marketingu szeptanego w Polsce. Zdaniem Gotkowskiego, jeżli ktoż bierze udział w dyskusjach o produkcie, a jednoczeżnie uczestniczy w jego promocji, powinien to ujawniać. A co z fałszerzami? – Rada Reklamy powinna takie praktyki publicznie piętnować – uważa Gotkowski.

    Trochę mnie to rozbawiło, bo o ile wiem streetcom sam kiedyż planował wprowadzić na rynek grupy „lanserów”,którzy mieliby promować np. modę.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Odżwieżam!

    [usunięto_link]

    dorota711 wszędzie w dziale Odchudzanie i dieta musi wtrącić swoją zajmująca wiele miejsca reklamę produktów Herbalife! Wkurza mnie to tym bardziej,ze znam tą firma a moze raczej sektę bo koleżanka która w tym była strasznie chciała mnie w to wciągnąć i nawet byłam na jednym ich spotkaniu i wiem co to za shit!
    Da się z nowym spamerem coż zrobić?!

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Dzieki Lady_Kala za cynka – już się tym zajmuje. 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    I kolejny spamer w Odchudzaniu i diecie:

    [usunięto_link]

    jeden z linków bo zareklamowała swó produkt w kazdym temacie! Niejaka zosia28!

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Thx 😉 Usunęłam.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link]

    i kolejna reklama herbalife 😕

    Przepraszam,że tak zamęczam ale drażni mnie spamowanie niesamowicie-tym barzdiej jak ktoż zachwala g***** (bo jak wspominałam wiem co nieco o tej firmie bo mnie koleżanka chciała kiedyż do tej „sekty” wciągnąć)

    Hehe,jakbyscie potrzebowlai moderatora do tego działu (Odchudzanie i dieta) to pamiętajcie o mnie-Strażniku Porządku 😆

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Dzięki Lady_Kala 😉 Już usuwam.

    zosia28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    moim zdaniem pisałam na temat i to nie zaden spam, chyba po to takie fora sa zeby kobiety mogły sobie pomagac i doradzac… miałam problem z tusza,i juz go nie mam.wiem jak sie wtedy czulam i wiem ze jest wiele takich kobiet… ale skoro usówcie takie rzeczy trudno.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Chciałaż pomóc i doradzić czy naciągnąć kogoż żeby kupił ten produkt,z którego sprzedaży sama masz korzyżci?!

    Widzisz,my tu pomagamy sobie nie sprzedając sobie nic nawzajem!

    zosia28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    po pierwsze niekazda kobieta ma czas i ochote cwiczyc i dla wielu kobiet to jest łatwiejszy sposub na odchudzanie… wiec moja droga „miss olimp” odczep sie i tyle!!!!!!! idz na siłownie i ochłon

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Jeżeli sugerujesz,że ktoż kto nie chce ćwiczyć schudnie jedząc samą chemię z Twojej firemki to nie ma sensu z Tobą gadać…

    Nawet spamer reklamujący swoje produkty,które chce posprzedawać powinien mieć jakąż wiedzę dotyczącą żywienia,metabolizmu człowieka,procesu odchudzania-każdy mądry człwoiek wie,że musi współgrać ze sobą odpowiednio zbilansowana dieta i ruch a suplementacja jedynie wspomaga! Dokształć się to może latwiej coż posprzedajesz-kto uwierzy w preparaty cud dla tych,którzy nie mają czasu ani ochoty ćwiczyć?! 😆

    Komentarz z siłownią poniżej wszelkiego poziomu!!

    A Miss Olympia (a nie miss olimp) to tytuł nadawany kobietom w najważniejszych zawodach kulturystycznych-do kulturytki mi baaardzo daleko!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Uwaga spamer!"

Przewiń na górę