• Autor
    Odp.
  • eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    nio my tam chodzimy sobie czasami do krakowskich knajp.. nawet 26 maja robie ur na runku 🙂
    na dyskoteki tez czasami jezdzimy…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Najbardziej lubę organizowac imprezy,bo wtedy jest wszystko tak jak chcę i muzyka mi odpowiada 😀 na organizowane przez znajomych mprezy też uwielbiam chodzic 😀 Lubię także domówki-mają swój specyficzny klimat 😉 Ostatnio szaleję na punkcie imprez tematycznych 😀 Oczywiżcie takie imprezy są fajne tylko wtedy,gdy gożcie mają dystans do siebie i wczówają się w klimat.Generalnie przepadam za nietypowymi imprezami 😀

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja tam lubię jakież przytulne knajpy, puby z klimatem po prostu, na dyskotekach bywam rzadko , przeważnie za namową koleżanek. Domówek tak zwanych nie lubię.

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ja na domowkach tylko teraz bywam :)ale czasami wypadnie jakis babski wieczór to wtedy idziemy do klubu na piwko

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja osobisciwe domowke nie lubie bo na nich rpzewaznie wiara sie spije i nudze sie. 😕 Ostatnio stale mam gonitwe ale jak mam czas to chetnie z moim chlopakiem i znajpmymi chodzimy do naszych stalych ulubionych i sprawdzonych klubow,dyskotek.Lubie dobra rozna muzyke,i uwielbiam tanczyc!Przewaznie jako 1 na parkiecie pojawiam sie:P i mam wszystkich gdzies. 😀 😛 Najwazniejsze to dobra zabawa a nie opinie czy patrzenie sie ludzi. 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja osobisciwe domowke nie lubie bo na nich rpzewaznie wiara sie spije i nudze sie. 😕 Ostatnio stale mam gonitwe ale jak mam czas to chetnie z moim chlopakiem i znajpmymi chodzimy do naszych stalych ulubionych i sprawdzonych klubow,dyskotek.Lubie dobra rozna muzyke,i uwielbiam tanczyc!Przewaznie jako 1 na parkiecie pojawiam sie:P i mam wszystkich gdzies. 😀 😛 Najwazniejsze to dobra zabawa a nie opinie czy patrzenie sie ludzi. 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Posiadówki w domu w miłym gronie są fajneee 😉 W knajpach bywam rzadko, tylko gdy umawiam się np z kumpelą by pogadać w 4 oczy 😀 i wypić pare piwek oczywiżcie 8)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Posiadówki w domu w miłym gronie są fajneee 😉 W knajpach bywam rzadko, tylko gdy umawiam się np z kumpelą by pogadać w 4 oczy 😀 i wypić pare piwek oczywiżcie 8)

    A dyskoteki są blee , nie mój klimat po prostu 😉

    Roska191
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    mi się też zdaza bywac na domówkach

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasza Impreza"

Przewiń na górę