Wasze sposoby na kaca

  • Autor
    Odp.
  • akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Co najlepiej pomaga? Macie jakież swoje sprawdzone sposoby na uniknięcie kaca?

    lisabera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Moim ostatnim odkryciem jest alcovit:) Wypijam w trakcie picia i po imprezie i rano budzę się w super stanie, o kacu zapomniałam już.

    digitalme
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mój sprawdzony niezawodny sposób to woda zamiast alkoholu. Polecam.

    wirtuoz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja byłem raz w Future Body Clinic na kroplówce i szczerze przyznam, że dotychczas nic nie postawiło mnie tak szybko na nogi.

    Amelia77
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Żeby uniknąć kaca polecam 2kc 🙂 Wystarczy zażyć przed piciem i w trakcie co jakiś czas 🙂 Sama stosuję bo bez tego upijam się bardzo szybko 🙂 Nie zdarzyło się żeby na drugi dzień coś mi po tym dolegało 🙂

    PatrycjaMama
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Szczerze mówiąc, staram się unikać – ale jeśli już trzeba, to albo 2KC – ale na mnie nie zawsze działa, albo mix odrobiny czekolady i witaminy C. Ciężko przełknąć, ale warto 🙂

    Monikacookies
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Kiedyś słyszałam jak doktor Krzysztof Gojdź w jednym z programów mówił, że kac to nic innego jak odwodnienie. Radził, żeby podczas picie na przykład kufla piwa wypić tyle samo wody…żeby był balans i wyrównanie płynów.  Ja tą metodę nawodnienia stosuję i jest pomocna.

    Animka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Trzy tabletki rutinoscorbinu przed snem, pol litra wody, na mnie super dziala zjedzenie czegos z mcdnoalda, na drugi dzien zero kaca.

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Jak już zabaluję to staram się pić dużo wody, dobrze jest też elektrolity wypić, kupuję w doz.pl takie pomarańczowe za dyszkę, są fajne i w dobrej cenie szybko uzupełniają wypłukane minerały i pomagają przy odwodnieniu

    Aggie
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ciekawe, nie słyszałam o tym. Zwykle staram się po prostu pić dużo wody i jeść cytrusy w trakcie 🙂

    Szazamka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Dużo wody, witamina c i aspiryna przed uderzeniem w kimono to minimum.

    Sasanka90
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    duże ilości wody z cytryną przed snem albo zapijanie drinków szklanką wody w trakcie.

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    4Trzeba uzupełnić straty wody, ja zamiast zwykłej wody kupuję litrowego pomidorowego tymbarka i popijam tak po trochu przez kilka godzin, szybko płyny są uzupełnione i kac nie męczy

    SingAsong
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    tabletki na kaca, rosół przed piciem, dużo wody w trakcie picia i macdonald następnego dnia.

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    coca cola zdecydowanie. poza tym własnie picie w trakcie picia 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze sposoby na kaca"

Przewiń na górę