Wiarygodne perfumerie internetowe.

  • Autor
    Odp.
  • marysia21
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    No tak niby jest trochę taniej, ale dochodzi koszt przesyłki, znika radożć z kupowania w sklepie, ja np. kupuję wszystkie perfumy w Sephora, dodatkowo dostaję około 5 próbek innych perfum, jak jest to na prezent to pięknie pakują za symboliczną złotówkę.
    Tak więc mam miłe dożwiadczenia z kupowaniem w Perfumerii.

    darknesrose
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Rzeczywiżcie koszty przesyłki odstraszają czasami. Jednak w internetowych perfumeriach też można poprosić o zapakowanie na prezent. Jak robiłam zakupy w jasminium to i próbki dostałam i perfumy na prezent mi zapakowali.

    Iwanova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Dla mnie najmilsze w perfumeriach internetowych są kupony rabatowe na dzień dobry i prezenty do wyboru przy zamówieniach :D:D

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    A ja chętnie kupowałabym przez internet, tylko nie ma jeszcze zaufanej perfumerii. A ceny przesyłki mozna obnizyć wybierając paczkomat – czasami jest to koszt nawet 5 zł!

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Jeżeli szukacie dobrej,godnej zaufania perfumerii internetowej to zapraszam do ans na Kokai.pl,zresztą w razie dodatkowych pytań zawsze służę pomoca na forum 🙂

    Pachnij_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Zobaczcie także na naszej stronie Pachnij.pl mamy kilka bardzo ciekawych promocji oraz szeroki wybór perfum. Chętnie służę pomocą na forum.

    Ulala1980
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja markowe na iperfumy.pl zawsze kupowałam albo w sklepach bezcłowych na lotniskach 😉

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Teraz na naszej stronie z okazji zbliżających sie żwiąt,znajdziecie szereg atrakcyjnych promocji,więc tym bardziej warto wybrac dobre perfumy na prezent dla swoich bliskich:)

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Moją ulubioną perfumerią internetową jest perfumytaniej.pl. Perfumeria oferuję perfumy do 75% taniej. Perfumeria posiada w swojej ofercie bogatą ofertę perfum damskich, męskich, testerów, zestawów perfum i miniaturek. Niedawno kupiłam w tej perfumerii zapach DKNY Be Deliocus edt. Pachnie bardzo żwieżo i utrzymuję się długo na skórze.

    oblok
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    hmm, brzmi ciekawie, może spróbuję skorzystać z ich usług 🙂

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Myżlę,ze większożć adresów podanych na forum warto sprawdzić,wejżć na stronę bo to sprawdzone perfumerie gdzie wiele rzeczy kupimy takze taniej,to dodatkowy plus.

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jeśli szukasz sklepu internetowego, który daje Ci miłe doznania podczas kupowania to polecam Notino. Mają piękną stronę, bardzo elegancką, ale tez super serwis, również możesz poprsić o zapakowanie prezentu, czasem do zamówień dodawane są jakieś próbki. Poza perfumami maja też najróżniejsze kosmetyki, też mniej znanych u nas marek.

    mini_coopa
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja zawsze kupowałam perfumy na Notino i jakoś nigdy nie miałam zastrzeżeń, wszystko zdawało się być w 100% oryginalne

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wiarygodne perfumerie internetowe."

Przewiń na górę