Wyspa kuchenna czy blat kuchenny?

  • Autor
    Odp.
  • EWELINAN
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dzień dobry,

    jakie rozwiązania są dla was ciekawsze i wygodniejsze? Podobają mi się wyspy kuchenne, ale nie wiem czy nie zajmują one jednak zbyt dużo miejsca i nie „zagracają” kuchni – ale z drugiej strony bardzo fajnie wyglądają. Jakie macie doświadczenia?

    Zosia_K
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Moim zdaniem lepiej sprawdza się wyspa, szczególnie jeśli faktycznie codziennie gotujesz to bardzo mogą ci się przydać dodatkowe szafki. W przypadku zwykłego blatu tracisz je.  Zobacz na aranżację nowoczesnej kuchni z wyspą na mirjan24, odnośnik masz tutaj: https://www.mirjan24.pl/content/316-nowoczesna-kuchnia.

    Moim zdaniem dobrze jest to przemyślane, może coś takiego u ciebie tez się sprawdzi.

    Judi
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Myślę ,że wyspa kuchenna może być świetnym pomysłem. No i warto odpowiednio zagospodarować przestrzeń w kuchni bo na pewno przyda Ci się wiele takich sprzętów kuchennych :robot planetarny, mikser, czy np taki blender Camry CR 4623 od Adler . To urządzenia wielofunkcyjne ,które pozwolą na szybkie przygotowywanie posiłków, takze szkoda rezygnować z dużej przestrzeni w kuchni.

    Magda.Olech
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    W dużej i otwartej kuchni wyspa wygląda świetnie, ale widziałam mieszkania, gdzie jest ona wciskana w małe przestrzenie. Niestety mała wyspa traci na praktyczności. Jeśli szukasz ciekawych rozwiązań to wejdź na Mirjan24, mają duży wybór mebli kuchennych.

    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wyspa kuchenna czy blat kuchenny?"

Przewiń na górę