Zakładanie firmy- sprzęt?

  • Autor
    Odp.
  • amonitka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Czy któraż z was prowadzi swoją działalnożć? Ja od kilku miesięcy borykam się ze sprawami zw. z własną firmą. Latanie po urzędach już zakończone. Lokal wynajęty, meble też, co prawda zwykłe biurowe po kosztach wszystko:) teraz dopinam sprawy związane z pieczątkami, wizytówkami (mam nawet wielokolorowe z AMB 😀 )itd Jakie miałyżcie problemy z początkami?Jaki sprzęt kupiłyżcie np ile komputerów, fax itd? ? Po jakim czasie wasze firmy zaczęły dobrze funkcjonować. Trochę mnie to przeraża teraz 🙁

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Zależy co za rodzaj działania. Chcesz kupować kilka kompów po co?

    ladidadi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Widzę że na początek trochę jest przestrachu czy wszystko się opanuje. Zatrudniasz księgową/biuro księgowe czy będziesz rozliczać się sama? Jeżli to Ty będziesz musiała o wszystkim pamiętać, polecam Ci taką aplikację na komórkę, Ogarnik, która przypomina o terminach płatnożci i nie tylko – wszystkie sprawy w jednym miejscu, dostępne zawsze w telefonie. Możesz sobie za darmo żciągnąć: android.ogarnik.mobi
    Na komputery też jest wiele przydatnych programów i aplikacji. Warto się nimi zainteresować bo bywają naprawdę pomocne. Mogę polecić Ci jeszcze poczytanie blogów na temat produktywnożci, np. Michala Pasterskiego czy Jakuba Ujejskiego albo Pawła Krzyworączki – są z różnych branży ale u każdego znajdziesz sporo informacji o przydatnych w biznesie narzędziach oraz budowaniu pozytywnych nawyków i nastawienia na sukces:) No i spokojnie – wszystko z czasem uda się ogarnąć:)

    Marta1410
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Czy któraż z was prowadzi swoją działalnożć? Ja od kilku miesięcy borykam się ze sprawami zw. z własną firmą. Latanie po urzędach już zakończone. Lokal wynajęty, meble też, co prawda zwykłe biurowe po kosztach wszystko:) teraz dopinam sprawy związane z pieczątkami, wizytówkami (mam nawet wielokolorowe z AMB 😀 )itd Jakie miałyżcie problemy z początkami?Jaki sprzęt kupiłyżcie np ile komputerów, fax itd? ? Po jakim czasie wasze firmy zaczęły dobrze funkcjonować. Trochę mnie to przeraża teraz 🙁

    Zawrót głowy z tym wszystkim 🙂 Nie lubię tych wszystkich formalnożci, biegania po urzędach itp…

    Mogę zapytać jaki to będzie profil działalnożci?

    Ps. na pewno przyda Ci się własna strona internetowa ba, nawet będzie konieczna 🙂 bez strony internetowej w dzisiejszych czasach firma nie istnieje. Jeżli będziesz potrzebować strony możesz się zgłosić do mnie gdyż się zajmuję się tymi sprawami ogólnie branżą IT.

    Pozdrawiam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zakładanie firmy- sprzęt?"

Przewiń na górę