zakupy w internecie

  • Autor
    Odp.
  • martika1996
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    W dzisiejszych czasach mnóstwo osób robi zakupy w internecie. Pochwalcie się co kupujecie najczężciej i jakie sklepy możecie polecić. Korzystacie z allegro czy też z innych sklepów? Ja ostatnio kupiłam np. worki do odkurzacza w pokpol-elektro.pl i jestem zadowolona, nie trzeba się nachodzić żeby znaleźć pasujące worki i poza tym jest taniej niż w sklepie stacjonarnym 😀

    Klepheia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja przeważnie kupuje przez internet sprzęt rtv/agd inne rzeczy kupuję w normalnych sklepach

    JaskoL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Kupuje ubrania i sprzęt rtv.

    Bonox
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kupuję książki i ubrania.

    buziak123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja zamawiam biżuterię przez neta

    Mehin17
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    co lubi

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja nie tylko buty,bo przez internet zamawiam wiele rzeczy,w tym akcesoria i dodatki,ozdoby do swojego domu,przemawia za tym cena,szeroki asortyment i rzecz jasna miła,fachowa obsługa:) To bardzo wygodna forma zakupów.

    ninde22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja często kupuję w necie ubrania, albo jakież dodatki. Bywało tez, że kupowałam książki, albo akcesoria do gitary, jak nie chciało mi się jechać do miasta 😉

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    A czy zamawiacie również kosmetyki i perfumy w sklepach internetowych? Bo moim zdaniem to również bardzo dobra opcja i mamy wówczas pewnożć,że zaoszczędzimy nie rezygnując jednoczeżnie z jakożci i oryginalnożci samych perfum.

    Michalinae
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Szczerze mówiąc wolę robić zakupy w sieci niż na rynku tradycyjnym. Nie tracę czasu, a dodatkowo jest wiele tanich ofert. Owszem dochodzi przesyłka, ale jeżli zamawiam większą ilożć w 100% się opłaca.

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio jedyną rzeczą, którą kupuję tradycyjnie jest spożywka. No i produkty, które potrzebuję na już.

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Co do artykułów spożywczych to faktycznie racja,tutaj w grę wchodzą zwykłe sklepy stacjonarne,a generalnie poza tym każda rzecz zamawiam przez internet i dobrze na tym wychodzę,jest taniej i sam wyb również szeroki:)

    Ula Kurgan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    W internecie faktycznie można dostać wszystko. Szukałam dla męża odpowiedniego suplementu na erekcję i znalazłam Verinel Jest to suplement poprawiający erekcję. Oparty na naturalnych składnikach, więc bezpieczny dla zdrowia. Dodatkowym atutem jest ochrona prostaty.

    Paulina Mastalerz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    a ja zawsze źle trafiam z butami przez net, jednak wolę przymierzyć i zobaczyć. za to spożywka, chemia.. nie wyobrażam sobie bez wniesienia mi ciężkich zakupów prosto do przedpokoju. Zakupy z dziećmi są czasami niemożliwe.. i wtedy ta opcja jest bardzo pomocna

    Konstancja Dąbrowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    przez internet najczęściej zamawiam akcesoria do telefonu, teletorium ma tego pełno 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy w internecie"

Przewiń na górę