zazdrosna jestem

  • Autor
    Odp.
  • foczkaaa16
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    moj chlopak niedlugo ma 18-nastke niechce zeby calowac sie zjakimis dziewczynami jak beda mu skladaly zyczenia albo niechce zeby znimi tanczyl ;// czy mam racje czy moze jestem przewrazliwiona ?? postawcie sie w mojej sytuacji :(( pomozcie!!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    zazdrosnica 🙂

    a teraz sytuacja. masz urodziny. z tej okazjo zorganozowano imprezke. znajomi przychodza z prezentami. kolejka sie ustawia. kazdy zyczenia i pocalunek no jakos tak wypada wiec calusek jest. twoj facet sie denerwuje i podcodzi do ciebie truje ci ze jak mozesz sie calowac skoro jestes znim. co ty na to? przeciez to kolezenski calusek nic wiecej. ale on jest wyfucony i siedzi sobie w zlym humorze.

    czy takiej imprezki chcesz?

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Zaufaj mu 😉

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Wskocz na luz, odpużć sobie, on jest z Tobą pewnie Cię kocha, i całus od koleżanek to nic strasznego, ja tam witam się z kumplami też przez całus a mój facet nie robi mi szumu o to, bo to bez sensu.

    foczkaaa16
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    a taniec ??

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    No nawet jesli beda z nim tanczyc to co z tego?Przeciez oni tak jest Twój,wybrał Ciebie spożród milionów innych kobiet! Dziewczyno nie przejmuj sie tak bardzo, w koncu to tylko jeden wieczor a poza tym bedziesz go miec na oku przez cały czas

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ja sądzę, ze nie powimien brac od nich buziakow w policzek, zadnych przytulanek i tańców tez. W ogole to sądzę, ze nie powinny składać mu życzeń, ani się witać.
    Takie rzeczy zarezerwowane są tylko dla drugiej polowki.

    😀 😀 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Powiedziałabym Ci,że przesadzasz,ale rozumiem Twoją zazdrożc 🙂 Sama kiedyż podeszłam do chłopaka,który z inna tańczył i ze złożcią zapytałam :”Dobrze się bawisz?!” a koleżanka uciekła… 😆 Ale radze Ci takich akcji nie rób może 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    WarnGirl
    komu zwędziłaż avatorka?:> :>

    spoko spoko a może on nie będzie tańczył z nikim? u nas np jest tak że tańczymy w kółku i on nie tańczy z innymi tylko ze mną…. a jak mu dają koleżanki buzi to mówi to będzie do rozwodu i sie żmiejemy 🙂 ma fotkę z moja koleżanka co ja ma na kolanach… i powiedziałam to zdjęcie do rozwodu 😛 ile z nim jesteż?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    eta,nikomu 🙂 znalazłam go więc sobie wzięłam 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    już go u kogoż tu widziałam 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm…też mi się jakiż znajomy wydawał,ale myżlałam,ze na innym forum widziałam… 😀 nawet jeżli ktos go tu miał,to trudno-teraz mam go ja 8) plagiat mały,ale to jedyny avatar jaki mi sie podobał( a szukałam na wieeelu stronach 😉 )

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Buziak z okazji skaldania zyczen – luzik 🙂
    Byle tylko niezbyt slodziusi 😉
    Taniec – u nas obydwoje wiemy ze tanczymy ze soba wiec wiem ze nie tancowalby sobie z innymi 😀
    No chyba ze chodzi o jakies wesele czy cus na ktorym wypada sie co jakis czas wymienic na pare chwil partnerem =)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zazdrosna jestem"

Przewiń na górę