Zestaw do paznokci

  • Autor
    Odp.
  • Grzegorz Mikołajczak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam serdecznie!!!
    Proszę o pomoc – chciałbym zakupić w prezencie zestaw do paznokci dla mojej żony ale kompletnie się na tym nie znam. Ostatnio oglądała takie w sklepie i bardzo by chciała ale stwierdziła, że za drogie są a ja stwierdziłem że sam jej kupię w prezencie. usmiech.gif Nie chcę jej dopytywać jak i co bo się zorientuje i już nie będzie niespodzianki.
    Chodzi o takie zestawy z lampą ale są żelowe i hybrydowe – co to znaczy i jakie kupić??? Mój dostępny budżet to do 200 PLN a na allegro widziałem że w takiej cenie jest sporo zestawów ale nie chciałbym kupić czegoś co się nie przyda a za to będzie czegoś brakowało – pomóżcie proszę!!!!
    Z góry dziękuję i pozdrawiam usmiech.gif

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Kup osobno lampę, ja mam Sun5 i jestem z niej mega zadowolona. Kosztuje teraz około 150zł. Zostanie Ci 50 zł na zestaw dodatków bez których nie zrobisz hybryd, ale niestety jeśli chodzi o lakiery z tych najtańszych nie są zbyt jakościowe, więc trzeba wydać między 20 a 30zł za sztukę. U mnie nieźle się sprawdzają Neess. Ale mam też Eveline, Semilac i Neonails.

    Aldona.s80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    zestaw od Semilac, najlepiej pojechać do sklepu stacjonarnego i zapytać eksedientki one doradzą. Sama moge tylko podpowiedzieć, że jeśli chodzi o lampę, to dokupić osobno taką dużą z mocniejszym watem. Moja lampa (słuchawka, bo tak wygląda xD ) umarła smiercia naturalną bardzo szybko, a do tego nie utwardzała lakieru tak dobrze :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zestaw do paznokci"

Przewiń na górę